x-kom hosting

Podwójne kliknięcie Rival zwykły

n0thing18
utworzono
utworzono

Mam taki problem z rivalem, że po kliknięciu scrolla żeby otworzyć stronę w nowej karcie, to zamiast otworzyć mi się jedna to się otwierają 2/4. Czasem jest dobrze normalnie otwiera jedną kartę, ale to już mnie po prostu wkurza. Jeśli ktoś miał podobnie z rivalem to niech napiszę co zrobił.

 

Eikichi
komentarz
komentarz (edytowane)

To kwestia przełącznika, który może nosić ślady zużycia. Możesz rozkręcić mysz i spróbować go przeczyścić z nalotu i lekko po doginać blaszki aby pewniej pracował.

10pcs-lot-tripod-font-b-mouse-b-font-fon

 

FCJML.jpg

Przesyłam zdjęcie jak taki przełączniczek wygląda. Czyścisz miejsce stuku po lewej stronie. Trzeba mieć trochę wprawy bo to cholerstwo jest strasznie małe i wymaga cierpliwości.

 

Oczywiście jak chcesz się bawić to możesz cały taki mikroprzełącznik kupić nowy i wymienić. Nie wiem jak Twoja mysz wygląda w środku, ale przeważnie przełącznik od scrolla myszki jest jeszcze mniejszy.

Edytowane przez Eikichi

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.