x-kom hosting

[Do 1000zł] Monitor ~24" IPS jako główny monitor(dual setup)

Pajro
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam

 

Chciałbym was prosić o pomoc w doborze monitora z matrycą IPS o wielkości ekranu 24"(mniej więcej może być~~)

Monitor będzie użytkowany... do wszystkiego, internet, filmy, gry, etc, etc . Potrzebuje żeby miał jak najlepsze kolory, relatywnie niski czas reakcji oraz koniecznie flicker-free(chociaż podejrzewam że każdy nowoczesny monitor już ma to wbudowane)

Wiem że do kwoty którą podałem nie da się kupić złego monitora(chyba że ma się to na celu) ale chciałbym dostać waszą opinie jaki jest najlepszy monitor który mogę dostać za tą kwotę.

 

 

 

 

Dodatkowe info:

Aktualnie posiadam monitor LG W2486L-PF(Link), po zakupie nowego monitora będzie on służył jako monitor boczny.

 

Karta graficzna:

MSI GeForce GTX 770(Link)

 

 

Edytowane przez Pajro

Youki
komentarz
komentarz

Popatrz na Dell U2417H przy minimalnej dopłacie. 

Pajro
komentarz
komentarz
4 minuty temu, Youki napisał:

Popatrz na Dell U2417H przy minimalnej dopłacie. 

 

Wygląda spoko ale w międzyczasie wygrzebałem z recenzji reddita jeszcze taki monitor: 

 

LG 23" 23MP68VQ-P

 

Prócz trochę większego ekranu nie widzę większych różnic(no.. prócz ceny ;] )

Jak myślisz ?

 

Youki
komentarz
komentarz

Różnice są w jakości, zastosowanej konkretnie matrycy, pokryciu barw etc.

Jak chcesz coś tańszego to popatrz na AOC i2481FHX. www.komputronik.pl/product/317884/aoc-i2481fxh.html

mastik
komentarz
komentarz

Jeśli mógłbyś dopłacić stówkę-dwie to dobrym wyborem byłby Asus VG248QE. Szybki czas reakcji, 144 Hz, świetny obraz i ostrość.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.