x-kom hosting

witam

dugi007
komentarz
komentarz

jaki masz system xp napewno czyta tylko 4 gb ,muisz miec 64 bitowy system

BOT Przemek
komentarz
komentarz

64 bity w7 hp

i jeszcze w grze h1z1 nie kiedy niebieski ekran mi wysakuje czyli blue screen i nwm co zrobic

Youki
komentarz
komentarz

W msconfig nic nie grzebałeś?

BOT Przemek
komentarz
komentarz

nie 

a te ramy co czeba zrobic

co czeba zrobic w ram bo blue scrren to malo mnie obchodzi

 

niebieski ekran juz nie wyskauje ale te ramy z 8 do 3,96 mnie niepokoju prosze o pomoc

Konddzikoo
komentarz
komentarz

Tak w ogóle w bios widzi Tobie że masz zainstalowane 8 gb  pamięci ram? 

 

Ps: pisz bardziej czytelnie :) 

BOT Przemek
komentarz
komentarz
Cytuj

 

jak pierwszy raz kompa odpalilem bylo narmalnie 8 ram a teras mam 3,94 i nie wiem co robic a jest zainstalowane 8 ram a tylko dostepne 3,94

Konddzikoo
komentarz
komentarz

sprawdź w bios czy na pewno masz 8 gb ram wczytane. 

BOT Przemek
komentarz
komentarz

Ja mam asrock gdzie ty o sprawdzić dokladnie

Konddzikoo
komentarz
komentarz

podczas włączania komputer wciskaj klawisz F2 lub Delete aż włączy ci się take okno z różnymi opcjami w zakładce system information powinno być ile czyta pamięci ram. Najlepiej wrzuć zdjęcie tego okienka. 

BOT Przemek
komentarz
komentarz

Mam 8 ram zainstalowane widać i co dalej ja mi pisze 3.96 

Konddzikoo
komentarz
komentarz

spróbuj tak uruchom ( flaga windows i jednocześnie literka R) wpisz msconfig enter zakładka rozruch kliknij opcje zaawansowane zaznacz ptaszkiem maksymalna pamięć i daj maksymalnie ile się da strzałeczkami czyli 8192 MB. Wszystko zapisz uruchom ponownie komputer i wtedy sprawdź jak się sytuacja przedstawia. 

BOT Przemek
komentarz
komentarz (edytowane)

robilem tak i mi dalo 8 ram ale jak wyloncze i wloncze jeszcze raz to mam 3,96 gb i jeszcze mi blue sreen wyskakuje w h1z1

prosze o zdj tera mam 6.96 nie wiem o co chodzi prosze o pomoc jak wylanczam pc i wlanczam mam niekiedy 3.96 a nie kiedy 6.96 .

ram.PNG

Edytowane przez BOT Przemek
dugi007
komentarz
komentarz

masz 8 gb ,dostepne 6,96 wolna,reszta juz jest wykorzystana przez system wiec wszytko ok

BOT Przemek
komentarz
komentarz

mam 3.96 teras co robic mam jak bym mial 6.96 to spk ale ja mam 4 to juz nie prosze o pomoc

 

 

dugi007
komentarz
komentarz

nie patrz to co jest w nawasie to jest wolna pamiec,masz jeszcze spory zapas

BOT Przemek
komentarz
komentarz

ale ja mam 3,94 to mam w h1z1 30 fps i sie nie da grac a jak mam 6.96 albo 8 to mam 150 fps to chyba 120 fps jest roznica wienc nwm co jest

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.