x-kom hosting

Przywrócenie czystego Windows 10 w laptopie z systemem z oprogramowaniem producenta.

Gość
utworzono
utworzono

Witam.  Mam takie pytanie ... planuję zakupić laptopa ale z doświadczenia wiem że system będzie zawierał także nikomu niepotrzebne oprogramowanie producenta i inne badziewia ... czy korzystając z opcji wbudowanej w Windows 10 a mianowicie Przywrócenie ustawień fabrycznych  z wyczyszczeniem wszystkich partycji uzyskam czysty system windows bez niepotrzebnego oprogramowania ? Z góry dziękuję za odpowiedź. 

Bish
komentarz
komentarz

Te śmieci są preinstalowane, czyli będą także po przywróceniu systemu. Możesz je odinstalować z menu ustawienia -> aplikacje.

Gość
komentarz
komentarz

Ale mi nie chodzi o przywracanie systemu z partycji recpvery tylko przez opcje w systemie Windows 10 ..

Bish
komentarz
komentarz

Przecież napisałem, że te śmieci są preinstalowane. Nieważne czy użyjesz przywracania systemu z partycji recovery, przy przywrócenia do ustawień fabrycznych z usunięciem danych. Śmieci zostaną. Musiałbyś instalować system od nowa, ale musisz posiadać system na pendrive/DVD

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.