x-kom hosting

UPGRADE 4500

qyiozz
utworzono
utworzono

Chciałem sie zapytać czy wszystko w porządku z tymi rzeczami https://www.morele.net/inventory/info/kOotRo/
Myślę, że chciałbym podkrecić procesor do 4.8 i nie wiem czy te chłodzenie jest wystarczające i nie wiem czy RAM, chłodzenie, płyta główna pasuja do tej obudowy.
Do tego dojdzie karta graficzna GTX 770 ponieważ lepszej nie potrzebuje.
Jestem w 99% pewny, że chce ten procesor i nie jestem przekonany do czekania na nowe procesory o których słyszałem bo nie wydaje mi sie, ze beda o wiele lepsze niz i7 7700k i do tego bede musial czekac pare miesiecy zanim bede mogl go kupic. Jesli sie myle prosze o sprostowanie, moze sie zatrzymam z kupnem.

cinomatic
komentarz
komentarz

Ja bym poczekał ten tydzień do premiery.

Ceny mogą się nieco ruszyć i obecne procki coś spaść.

Co jak i ile się okaże w ciągu tygodnia - dwóch więc teraz nie ma sensu kupować czegoś co być może będzie za chwilę nieco tańsze.

qyiozz
komentarz
komentarz

Czytałem pare newsów itp o tych Coffee Lake i dalej nie wiem czy bedzie az tak duza roznica w grach i zastanawiam sie czy bede w ogole mogl go zamowic w tym miesiacu lub bede zmuszony do czekania na wrzesien ;/

Youki
komentarz
komentarz

Nawet jeśli nie będzie dużej różnicy to i tak kupno 7700K pod koniec żywota przy prawodpodobnie mocno zbliżonej cenie jest troszke nieopłacalne.

Poczekaj póki co przynajmniej do poniedziałku.

qyiozz
komentarz
komentarz

I jak? Oplaca sie czekac do pazdziernika na wyjscie tych nowych i7 i czy bedzie to na prawde duzy wzrost wydajnosci w grach? Jesli sie nie oplaca to potrzebuje procesora, obudowy, plyty glownej, chlodzenia i ramu do ~3000zl

cinomatic
komentarz
komentarz

Opłaca się czekać bo już wiadomo że cena jest tylko niewiele wyższa za nowszą technologię i procesor.

 

Tym bardziej się nie opłaca teraz kupować bo procek szybko straci na wartości po wejściu do sklepów 8 generacji,

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.