x-kom hosting

Lenovo y70-70-Problem :(

viper2231
utworzono
utworzono

Witajcie,

Posiadam lapka lenovo y70-70, ogolnie sprawwowal sie bardzo dobrze aż do wczoraj. Nie wiem co sie stalo ale jak chcialem go wlaczyc to laptop nic nie wyswietlal, podzespoly sie normalnie wlaczly chlodzenie chodzi, laduje sie itp. itd. tylko nic nie pokazuje na ekarnie. Do tego uslyszalem ze z glosnikow wychodzi taki dziwny dzwiek jakby pikanie/stukanie. Laptop sie wlaczyl w koncu po paru probach ale poki co nawet go nie wylaczam tylko usypiam bo boje sie ze zas sie nie bedzie chcial wlaczyc a jest mi bardzo potrzebny I teraz rodzi sie pytanie czym to moze byc spowodowane.

Mam tylko nadzieje ze to nie cos z plyta glowna :( Moze ktos juz mial taki sam problem i zna jakies rozwiazanie lub powod przez ktory tak sie dzieje??

Pozdrawiam, :) 

 

 

Youki
komentarz
komentarz

Gwarancje jeszcze masz w razie czego?

viper2231
komentarz
komentarz

No właśnie chyba nie mam :(

Youki
komentarz
komentarz

Kiedy kupowałeś i gdzie?
 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.