x-kom hosting

Mysz dla gracza w rozsądnej cenie ?

daniel88
utworzono
utworzono

Możecie mi polecić jakąś dobrą myszkę dla gracza w rozsądnej cenie 

Maniek112232
komentarz
komentarz

Rozsądnej cenie to pojęcie zbyt ogólne podaj budżet jakim dysponujesz i tyle bo dla jednego 150 to drogo a dla innego rozsądną cena to 250. Plus wypełnij może to 

 

§  Budżet:
§  Jakiej myszki obecnie używasz: 
§  Jaką masz obecnie podkładkę: 
§  Z jakich wartości DPI korzystasz:
§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły):
§  Ile przycisków używasz w myszce:
§  Chwyt: 
§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce: 
§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka. I wielkość od czubka palca do nadgarstka:
§  Dlaczego chcesz zmienić mysz:

Farex
komentarz
komentarz

Steelseries rival 100/300

daniel88
komentarz
komentarz

Ja wiem tak może do 100 zł ,podkladke mam z fajek marlboro i wlasnie pozyczylem od sasiada myszke i ma niebieski laser i jak najezdzam na czarny napis na podkladce to mi kursor nie za bardzo sie przesuwa dziwne bo wczesniej nie mialem takiego problemu , chce kupic myszke bo moja obecna zaczela świrowac lewy przycisk nie reaguje a jeszcze pare dni temu bylo ok 

Maniek112232
komentarz
komentarz

zobacz dm pro 1 koszt 150 zł ale warto chyba bardzo dobry sensor jeden z lepszych 

 

daniel88
komentarz
komentarz

zastanawiam sie nad ta  https://www.ceneo.pl/37973061?source=Gaming cena spoko i komentarze tez pozytywne

Besesumber
komentarz
komentarz

100 zł A4Tech Bloody Blazing A90

daniel88
komentarz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.