x-kom hosting

System wyłącza się za drugim razem dopiero

rados
utworzono
utworzono

Mam taki problem, w sumie chyba nie jest poważny ale jeśli to możliwe chciałbym się go pozbyć. Otóż po naciśnięciu „wyłącz komputer" znika tylko część ikonek znajdujących się w prawym dolnym rogu przy zegarze. Po „najechaniu" na resztę kursorem myszki znikają pozostałe. Ponownie naciśnięcie guzika „wyłącz komputer" rzeczywiście go wyłącza. Ciekawy jestem czy istnieje sposób na unormalnienie tego.

Pozdrawiam.

Jump0ncasH
komentarz
komentarz

Proponuje reinstal windowsa lub gruntowne porzadki w nim np:

-odinstalowanie niepotrzebnych programow

-oczyszczenie kosza usunac najstarsze punkty przywracania z wyjatkiem najnowszego,usuniecie plikow cache i oproznienie folderow temp na partycji c (znasz sciezke tych folderow?)

-defragmentacja dysku

rados
komentarz
komentarz

Dzięki za podpowiedź.

Pozdrawiam.

remix
komentarz
komentarz

albo mozesz wylaczac za pomocą POWER na obudowie raz krotko naciskasz i sam sie bezpiecznie zamyka bynajmiej u mnie tak jest

Jump0ncasH
komentarz
komentarz

No niekoniecznie bezpiecznie tak zamykasz go gwaltowanie nie zamykane zostaja poprawnie programy cos takiego jak reset tyle ze komp juz sie niewlancza

DoGeR
komentarz
komentarz

Jump0ncasH, komp wyłącza się nagle jak przytrzymiesz power, a jak naciśniesz na chwile tylko to normalnie zaczyna zamykać, tak jakbyś kliknął start zamnkij system. Można to zmieniać w Opcjach zasilania

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.