x-kom hosting

Intel HD 620

tomek-t
utworzono
utworzono

Witam, w ostatnim czasie poszukuję laptopa dla siebie. Nie mam wielkich wymagań - głównie nieobciążająca procesora praca na laptopie, internet, mało wymagające gry. Zainteresowałem się Acerem Swift 3. Poniżej krótka specyfikacja:

 

  • Intel Core i7-6500U
  • 8 GB DDR4, 2133 MHz
  • Intel HD Graphics 620

 

 

 

Mam tylko dwa pytania dotyczące wyżej wymienionego laptopa. Po pierwsze czy Intel HD 620 uciągnie grę League of Legends(jeśli tak to na jakich ustawieniach, czy gra będzie płynna?). Drugie pytanie to ogólne wrażenie po pewnym czasie eksploatacji laptopa. Może miał ktoś styczność z nim i chciałby podzielić się wrażeniami?

 

 

 

Youki
komentarz
komentarz

Zapewne będzie jedna kostka RAM, czyli tryb Single Channel czyli szału nie będzie, mogą być spadki podczas team fiht.

 

  • Super 1
tomek-t
komentarz
komentarz (edytowane)

Czy ma ktoś jakieś doświadczenia jeszcze z tym laptopem? 

 

Chciałbym nadmienić,że obecnie używam laptopa z zintegrowaną kartą HD Graphics 3000 i LOL działa całkiem przyzwoicie, stałe od 80 do 100 fpsów. 

Nie jestem obeznany w zakresie zintegrowanych kart graficznych, więc czy HD Graphics 3000>Intel HD 620 mimo,że ta pierwsza o wiele starsza?

Edytowane przez tomek-t
Youki
komentarz
komentarz

To stosunkowo nowy model, tutaj raczej nikogo z nim nie spotkasz.

HD 620 jest znacznie wydajniejszym układem.

  • Super 1
tomek-t
komentarz
komentarz

A gdybyś miał wybierać między i3-7100U a i5-7200U ? Czy jest znacząca różnica czy praktycznie znikoma? Nie mogę znaleźć informacji na ten temat. 

Jeśli chodzi o laptopa,który mnie interesuje jest to różnica ok 500 zł.

Youki
komentarz
komentarz

20-30% w zależności od zastosowania. Osobiście bym dorzucił.

 

 

  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.