x-kom hosting

Błędy w przeglądarkach po wymianie procesora, RAM i aktualizacji BIOS

SkyLLin3
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Dzisiaj postanowiłem wymienić procesor na lepszy. Poprzednio miałem Intel Core 2 Duo E4500, lecz zrobiłem upgrade na E8200. Do tego zamieniłem kość RAM (1GB) na kość (2GB). Oczywiście dokonałem aktualizacji BIOSA na najnowszą wersję oraz zrobiłem jego reset po wymianie procka.

Wszystko było cacy j tu nagle po włączeniu Opery oraz wpisaniu URL/wejsciu na stronę wywala mi przeglądarkę i pisze "Opera została przywrócona po awarii". W Internet Explorer na każdej stronie wywala mi błąd certyfikatu. Żeby jeszcze było tego mało to nie działa mi pobieranie w instalatorach online oraz nie działa auto synchronizacja czasu.

Bardzo proszę o pomoc, gdyż to jest dla mnie wielki problem.

(Przepraszam za złą składnię zdań u góry, ale chcę jak najszybciej rozwiązać problem.

 

 

Płyta główna: Gigabyte G31M-S2L

Edytowane przez SkyLLin3
Dodałem nazwę model płyty głównej.

Yorweth
komentarz
komentarz

Bateria na płycie padła lub jest źle włozona, zmien ją :) 

SkyLLin3
komentarz
komentarz
Dnia 12.08.2017 o 20:59, Yorweth napisał:

Bateria na płycie padła lub jest źle włozona, zmien ją :) 

Problem rozwiązałem sam. Odinstalowałem swojego aktualnego antywirusa i wgrałem Avasta- pomogło na wszystko XD Ale dzieki za pomoc.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.