x-kom hosting

Wyłączyłem komputer poprzez odcięcie zasilania, teraz się nie włącza

Rittek99
utworzono
utworzono

Witam otóż mam z swoim pc. Po ostatnim wyłączeniu z tyłu tzn pstryczku , nie odpala się obraz ani bios , po wyjęciu ramu bios nie sygnalizuje braku ramu .Ogólnie komputer nie wydaje żadnych dźwięków. Nasuwa mi się pytanie co się uszkodziło płyta główna czy raczej zasilacz? 

Specyfikacja pc:

Fx-6100

MSI 970A-G43

Nvidia gtx650 ti 2gb 

Silentum pc Vero l1 600w

HyperX 8gb 1866mhz (pojedyncza kość)

2 dyski 500gb

ps. Dodam że wiatraki od grafy procesora wszystko się świeci i chodzi dobrze.

Youki
komentarz
komentarz

Masz możliwość podmiany RAM, zasilacza czy karty graficznej?

Rittek99
komentarz
komentarz

@Youki ram podmiałem bez zmian , resetowalem biosa. Niestety nie mam możliwości podmienienia karty graficznej. Zasilacz jedynie mogę podmienić na z czarnej listy.

Youki
komentarz
komentarz

Zasilacz raczej problemem nie będzie. 

Rittek99
komentarz
komentarz

To sam juz nie wiem co mogło paść wychodzi na to że niby płyta główna w poniedziałek przyjdą mi pieniądze wiec kupie nową coś polecacasz żeby nie spaliło się po 3 tyg? @Youki

Youki
komentarz
komentarz

Nie masz gwarancji na obecną płytę?

Rittek99
komentarz
komentarz

Wiadomo allegro :P

Youki
komentarz
komentarz

Moim zdaniem nie ma sensu już w to znowu inwestować. Wolałbym sprzedać procesor i RAM i kupić coś pod DDR4 na wydajniejszym Pentium G4560.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.