x-kom hosting

windows 10 muli jak zmienic

lajknaj
utworzono
utworzono

Witam otóz mam takie pytanie kupiłem niedawno laptopa, i standardowo jest wgrany na nim win10, nie odpowiada mi to poniewaz mam mimo iz mam 8gb ramu i Intel Pentium N3700 @ 1.60GHz to nie posiadam grafiki, i strasznie mi muli od nowosci, chcialbym jakis inny system operacyjny a po wgraniu windowsa 7 czy 8.1 nie mozna zainstalowac sterowników bo albo nie ma dzwieku albo internetu. 

Youki
komentarz
komentarz

Inna wersja systemu wiele nie da, z tym CPU i tak będzie podobni.

 

lajknaj
komentarz
komentarz (edytowane)

a da rade zainstalowac jakiegos linuxa moze?

 

Edytowane przez lajknaj
Youki
komentarz
komentarz

Tak. Ale zainstaluj sobie testowo na osobnej partycji na początek.

lajknaj
komentarz
komentarz

Jestem zielony w tych sprawach bo jedynie co to bawiłem sie tylko windowsami, nigdy nie mialem linuxa tylko ktos mi powiedzial "jak nie grasz na laptopie to zainstaluje sobie linuxa bedzie chodzil o wiele szybciej" ale nie wiem czy jak go zainstaluje to bedzie wszystko dobrze "chodziło". a nie za zaraz moze nie bedzie dzwieku czy wlasnie internetu. o to mi chodzi. 

Youki
komentarz
komentarz

Jak chcesz coś lekkiego to pobierz sobie Xubuntu, zainstaluj na nowej partycji 10 GB i potestuj. Ze sterownikami nie powinno być problemów.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.