x-kom hosting

Laptop do gier 4000-4500 Dubaj

klakier77
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, otóż chcę zakupić gamingowego laptopa do 4500 tysiąca i potrzebuję waszej pomocy bo na laptopach się nie znam. 
Najlepiej z systemem operacyjnym, przekątna nie mniejsza niż 15,6. Nie potrzebny mi jest napęd optyczny. Przydało by się chociaż jakieś małe ssd 128 na system i jedną gierkęoraz  z 500gb hdd.

Mieszkam w Dubaju, więc podaje stronę z której będę chciał zamówić, chociaż przejdę się też do galerii handlowej rozejrzeć się. Tutaj ogólnie elektronika jest tańsza o jakieś 10% ale z tego co widzę na laptopach to jest 10% droższa :D Chociaż z tego co patrzyłem niektóre laptopy są droższe niż w polszy ale nie wiem z czego to może wynikać. 

Podaję stronkę https://uae.souq.com/ae-en/ 

Dzięki za pomoc z góry. 

 

Lenovo y520 mi się rzuciły w oko. Jeśli będziecie uważali, że jednak będzie lepiej kupić w polszy to pomyślę nad tym, ktoś mi go tu zabierze ewentualnie, chyba że ceny tutaj są okej. 

Edytowane przez klakier77

Youki
komentarz
komentarz

Dużego wyboru nie ma. W tej kwocie pozostaje Y520 z I7HQ, 1050 Ti, 8 GB RAM oraz SSD.

Youki
komentarz
komentarz

Zwykła, kiepska matryca TN w dodatku o rozdzielczości HD.

W tytule masz 1050, cenowo to też bardziej pod 1050 pasuje, szczególnie z tą matrycą.

 

klakier77
komentarz
komentarz

to już nie mam pomysłów, bo na tej stronie chyba wszystkie y520 lenovo sa z i7 7700hq co nie jest mi potrzebne wystarczy i5 7300 i lepsza grafa

no i poniżej w opisie jest informacja że 1050ti

Youki
komentarz
komentarz

Wiem, gdzieś jest błąd, a patrząc na cene to nawet u nas za tyle nic z 1050 Ti nie dostaniesz, a patrząc na oferte tamtego sklepu ceny jakoś mocno się nie różniło. :) 

Zakładam, że w opisie jest błąd.

 

klakier77
komentarz
komentarz

czasami właśnie ceny drastycznie sie różnią ale to wyjątki, czyli jeśli to jest 1050 bez ti to nie ma sensu tego brać?

Youki
komentarz
komentarz

Ja bym nie brał ze względu na tą lichą matryce ;) 

klakier77
komentarz
komentarz

'to nie mam pojęcia co wybrać

Youki
komentarz
komentarz

Weź Y520 z I7. Wystarczy na dłuższy czas.

Youki
komentarz
komentarz

U nas takiego modelu nie ma, jeśli to nasz Asus Rog GL553VD w zubożałej wersji to matryca IPS w tym modelu jest dobra, ale jest tylko jeden wentylator przez co podczas obciążenia hałas jest dość wysoki, podobnie jak temperatury, szczególnie na CPU ;) 

 

klakier77
komentarz
komentarz

tak tez wlasnie myslalem, jakaś porządna podkładka chlodzaca cos pomoze czy raczej pupa?

 

Youki
komentarz
komentarz

Kilka stopni zbije, zakładam, że cały czas w klimatyzowanym pomieszczeniu będziesz go używać? :) 

klakier77
komentarz
komentarz

dokladnie.

  • 2 tygodnie później...
Youki
komentarz
komentarz

RAM można dołożyć, najwyżej kupisz osobno kostkę pamięci.

 

klakier77
komentarz
komentarz

Okej, kupiłem lenovo y520 za 3100zł, pytanie czy się opłacało?

i5 7300hq

gtx 1050 4g

8gb

1tb hdd

oryginalny windows 10

Youki
komentarz
komentarz

Dołóż SSD i będzie OK.

 

programmaker
komentarz
komentarz

GenTrum CipVR 1TB SSD to koszt $20.

klakier77
komentarz
komentarz

ja mam złącze pci na to SDD. m2. Więc takie cudeńko tutaj to z 300-400 zł będzie mnie kosztować, ale pytanie, mogę jakoś bezproblemowo po podłączeniu dysku ssd przerzucic na niego system? zeby mi sie szybciej ladowalo wszystko ? 

Youki
komentarz
komentarz

Możesz

klakier77
komentarz
komentarz

Okej, pytanko jeszcze, mógłby mi ktoś podesłać z tej strony przykładowy dysk ssd pasujący do tego laptopa? https://uae.souq.com/ae-en/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.