x-kom hosting

Używany zasilacz do 200 zł

basic
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, jaki zasilacz będzie najlepszym wyborem pod:

Msi gtx770 twin frozr 2gb 

i5 2400 3.1 GHz

8gb ddr3

H61m vg3

Obecny Cooler Master b600 600W

 

Obecny powoduje restary komputera(bez bluescreenów) pod dużym obciążeniem np. przy odpaleniu 3d marka fire streak czy firmarka na fullHD z postfx'ami a także podczas grania ( temperatury w normie) np. Arma3 Ultra ustawienia.

W CSGO nie ma restartow.

Wiem i słyszałem  ze jest on bardzo dobry jakościowo i wymaganiami do tego sprzętu lecz jest prawdopodobnie wadliwy.

 

I teraz prośbą do Was o dobór odpowiedniego zasilacza uzywanego do 200 zł najlepiej z linkami do aukcji.

 

Obecnego kupiłem za 130zl nie wiem czy nie była za niska cena do tego zasilacza, może ktoś chciał się go pozbyć porostu.

Za 100zl sprawdziłem właśnie na allegro dla pewności. :) Mało jak na taki zasilacz?

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez basic

basic
komentarz
komentarz

 Dzięki :) będzie w 100% dobrze służył pod ten zestaw? I co sadzisz o poprzedniku? Cena na allegro, restarty itp

Youki
komentarz
komentarz

Tak, będzie.

 

gtr76
komentarz
komentarz

Są jeszcze TT Smart 530 i Antec VP500 do rozważenia w podobnych kwotach.

Youki
komentarz
komentarz

Za 10 zł więcej dostaniesz Vero M2 600W, wersja modularna. Jak dopłacać to już do tego wariantu.

basic
komentarz
komentarz

Ok wiec wybieram ten ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.