x-kom hosting

Myszka do gry w cs:go

DYlerWK
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam szukam BEZPRZEWODOWEJ myszki do gier glównie do gry w cs, myszka powinna być wygodna i miec bardzo dobry sensor :D Szczególowe informacje poniżej :
- obecna mysz: a4tech bloody v7
- powód zmiany gryzonia: myszka średnio zprostala moim wymaganiom slaby sensor itp. a poza tym zerwal mi się kabel ;p
- rozdziałki w grach: 1920x1080
- DPI: 3200 w obecnej
- czułości w grach: 2.1
- czułość w Windows: 6/11
- czułość w sterach myszki: nwm xd ;p
- pełny obrót: zazwyczaj gram poruszając nadgarstkiem aktualnie nie jestem w stanie sprawdzić
- gram w: cs:go i wiele wiele innych gier ;p
- podkładka:jakaś z chin za 10 $ ale jak dla mnie dobra ;p
- ilość przycisków: 8 na tej co mialem
- budżet: 250 zl
- chwyt:PALM GRIP
- uwagi: myszka MUSI być BEZPRZEWODOWA powinna mieć dobry sensor coś w stylu S3988, PMW3389 oraz PMW3310 może być też S3668/ A3090/ A3095/ PMW3325 /A3055 ale musi być optyczny. Z ceną mogę się chętnie pobawić ;p Nie zbyt interesują mnie dodatkowe przyciski wystarczy mi dobry scroll i ppm lpm xd Żeby byla wygodna xd Mam na oku a4tech bloody r8 ale widzialem wiele opini że myszka dobra pod każdym względem oprócz sensora a to chyba najważniejsze ;p

Edytowane przez DYlerWK

Maniek112232
komentarz
komentarz

dobrej myszki bezprzewodowej w tej cenie nie dostaniesz 

 

DYlerWK
komentarz
komentarz
26 minut temu, Maniek112232 napisał:

dobrej myszki bezprzewodowej w tej cenie nie dostaniesz 

 

A w takim razie w jakiej ? ;p 300 ? 400 ? 250 myśle to dużo na sluchawki wydalem 300 ale jeśli ceny rynkowe są droższe to podaj droższą z sensorem typu S3988, PMW3389 oraz PMW3310  (lepsze mnie raczej nie obchodzą, gorsze też) a ja chętnie się nad nią zastanowie :D

Maniek112232
komentarz
komentarz (edytowane)

A czy musi być bez kabla. Di gier najlepiej mysz na smyczy np zowie czy logitech g403 a jeśli musi być bez kabla to poczytaj 

 

 

Edytowane przez Maniek112232

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.