x-kom hosting

[1000-3000][nowy, używany] Laptop biurowy

gabdziol
utworzono
utworzono

Witam!

Potrzebuje laptopa do przede wszystkim prac biurowych. Zakres ceny jest tak duży, ponieważ nie wiem czy jest sens kupować coś nowego.

Laptop potrzebny jest mi przede wszystkim do :

- przeglądanie Internetu,

- Office,

- prowadzenie strony internetowej Joomla (minimalne wymagania),

- Adobe Photoshop (totalne podstawy, mój 12 letni laptop nie radzi sobie tragicznie),

 

Czego oczekuje? Chcę żeby wszystko chodziło płynnie, czyli klikam i się otwiera oraz co również dla mnie ważne to, aby się nie nagrzewał mocno.

Tak jak podałem cenę to nie wiem być może znajdzie się sprzęt za 1500, który będzie chodził płynnie. Nie musi byc nowy. Zastanawiałem się na Mackiem, są drogie, ale nie będzie tam na pewno problemu z płynnościa. Wiem, że cena duża, ale może uda się znaleźć coś w budżecie. Wersję Air byłaby najlepsza, ale nie wiem czy coś znajdę.

Aha rozmiar od 13 w górę. Najbardziej optymalnym to chyba 15. Aczkolwiek będę często w podróży więc 13 Mac air też byłyby ok.

 

Dzięki za pomoc.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

Dodam tylko, że w obcym 12 letni laptopie w zeszłym roku wymieniłem dysk na ssd Crucial 240gb, więc mógłbym go przełożyć jeżeli nie były to Mac bo tam raczej nie będzie pasował.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Znalazłem ASUS Zenbook z linku poniżej. Czy może ktoś doradzić czy przy moim trybie pracy, który wymieniłem powyżej będzie to odpowiedni sprzęt?
A o tym co byś powiedział?
https://www.olx.pl/oferta/ultrabook-zenbook-asus-ux306u-jak-nowy-gwarancja-aluminiowy-CID99-IDnt3iC.html

Dzięki za pomoc.


Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

gabdziol
komentarz
Youki
komentarz
komentarz

Kwestia które z tych opcji masz możliwość odebrania osobiście?

Z procesorami Core M nie szukaj nic.

Ten z I7 3 generacji to też znacznie za drogo.

Osobiście w tej cenie brałbym Dell E5470. Wydajny 4 rdzeniowy procesor, bateria zapewniająca długi czas pracy na baterii. Bardzo dobra matowa matryca IPS FHD

http://allegro.pl/laptop-dell-e5470-i5-6440hq-8gb-500gb-fhd-w10-nbd-i6869077283.html

gabdziol
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie lepiej poszukać tego modelu z dyskiem ssd? Bo raczej ten który mam aktualnie w starym laptopie nie będzie do niego chyba pasował.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

Edit: Ok, nie zauważyłem, że są opcje wyboru dysku i ilości ram.
 

Edytowane przez gabdziol
Youki
komentarz
komentarz

Z tego co już pisałeś to dysk SSD posiadasz.

 

Youki
komentarz
komentarz

Będzie pasować. Wyjmujesz HDD, wkładasz SSD w to samo miejsce i tyle.

 

Youki
komentarz
komentarz

Z tego typu sprzętu Ci nie pomoge, nie mam pojęcia :) 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.