x-kom hosting

jak sprawdzić rzeczywisty upload

ghuluzmc
utworzono
utworzono

Cześć, zamierzam streamować grę lecz mam ściny i nie wiem jak sprawdzić rzeczywisty upload mojego internetu. speedtest pokazuje 6mb, ale wydaje mi sie, ze to zaklamany wynik

Yorweth
komentarz
komentarz

Wynik powinien być w porządku, ewentualnie zawsze możesz sprawdzić na stronie operatora wpisując nazwę oraz speed test. 

Reszta zależy od ustawień programu którym streamujesz oraz platformy, na twitchu często są mniejsze priorytety dla małych streamerów. 

ghuluzmc
komentarz
komentarz

Próbowałem odpalić na YouTube, z automatu mam 600 bitrate, jak ustawiam ponad 1000 to już mam lagi na stream, a chciałbym mieć dobrą jakość chociaż w 720p

Yorweth
komentarz
komentarz

Jeśli używasz obs to masz masę poradników jak wszystko dobrze ustawić. 

Zakładam, że masz w miarę ok CPU oraz GPU jeśli chcesz robić live, 

ghuluzmc
komentarz
komentarz

Tak wystarczający PC do stream problem jest w internecie. Próbowałem poradniki ale nic nie dają, dlatego chcę zdiagnozować ten upload 

  • 3 tygodnie później...
MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Zapuść kilka-kilkanaście dużych i popularnych torrentów. Po kilku minutach powinno zapchać ci łącze upload na maksymalnej wielkości.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.