x-kom hosting

Ograniczona kontrola nad programami/przeglądarką

Xiri
utworzono
utworzono

Od wczoraj mam problemy z pracą komputera. Typu piszę i nagle mi się zaznacza tekst. Albo odwrotnie: chcę zaznaczyć tekst myszką w Libre Office i za nic w świecie nie mogę. Chcę wbić kursor między wyrazami, a zaznacza mi się cały tekst. Zamiast 2x kliknięciem w Thunderbirda, otwiera mi się on po jednym i otwiera mi się wiadomość na cały ekran z poczty, w którą nie klikałam. Nie mogę otworzyć zakładek ulubionych z Firefoxa. Bez żadnej akcji zamyka mi się przeglądarka. Na YT nie mogę dodać filmu do ulubionych, bo nie mogę rozwinąć tej zakładki. Nawet teraz przy robieniu logów na wklejkę, dawałam "zaznacz wszystko", a zaznaczał się tylko pojedynczy znak czy litera. Musiałam się namęczyć, by załapało w końcu cały tekst. Czyli ogólnie wszystko sprawia trudności, są polecenia, jakich nie wykonuję. Skan adwcleaner nic nie wykazał. Proszę o sprawdzenie logów OTL, Rsit, Frst, co się dzieje.

 

http://wklejto.pl/291938

http://wklejto.pl/291939

http://wklejto.pl/291940

http://wklejto.pl/291942

 

 

Twój_Anioł_Stróż
komentarz
komentarz

W logach nie ma niczego podejrzanego.

 

Wymień myszkę na inną.

.

  • Dobra wypowiedź 1
FrogsterPL
komentarz
komentarz (edytowane)

Zabrzmi to być może głupio na pierwszy rzut oka, ale czy sprawdzałaś działanie swojej myszy? Czy masz możliwość podmiany jej na inną? Ostatnio przerabiałem niemal dokładnie to samo, gdy w myszy bezprzewodowej siadały baterie (a inna bezprzewodowa była po prostu uszkodzona i działała podobnie). Myślę, że przy typowych myszach przewodowych też mogą występować podobne problemy.

 

Przy okazji, mega okejka za Jazza Jackrabbit ;)

 

EDIT:

No i mnie wyprzedzili :D

Edytowane przez FrogsterPL
  • Dobra wypowiedź 1
Xiri
komentarz
komentarz (edytowane)

Mysz (Modecom) ma dopiero 3 miesiące, więc niemożliwe, że się zepsuła. Na poprzedniej A4tech za 19 zł pracowałam 10 lat i odstawiłam ją tylko dlatego, że w nowym komputerze było inne wejście. Nie mam myszy na zapas, ale dziś postaram się jakąś zdobyć i sprawdzić :)

 

Dzięki.Jazz rox ;)

Edytowane przez Xiri
FrogsterPL
komentarz
komentarz (edytowane)

Mysz potrafi być wadliwa od razu po wyjęciu z pudełka, podobnie jak ma pełne prawo (no, ok, prawa nie ma, ale się zdarza :D) zepsuć się po trzech miesiącach. Jedna z myszy które mi padły miała właśnie około 2-3 miesięcy, druga była świeżo wyjęta z pudełka.

 

Modecom, choć to nie taka totalna chińszczyzna, to jednak nie jest to też jakaś jakościowa ekstraklasa - innymi słowy, ryzyko awarii jest tu raczej większe niż w takim A4Techu.

 

Twoja mysz to model przewodowy czy bezprzewodowy?

Edytowane przez FrogsterPL
Xiri
komentarz
komentarz

Przewodowa. Chyba to będzie ta na obrazku. Nigdy mi się nie zdarzyło, by mysz po kupnie/niebawem po kupnie się zepsuła. A kupuję tanie myszy, bo nie mam dużych wymagań do sprzętu. Byle spełniało swoją funkcję. 

 

f-modecom-mc-m4-black-oem-bez-logo-m-mc-

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Nie no, wiadomo, nie chodziło mi o to by się czepiać wyboru ;) Sam takich regularnie używam. Bądź co bądź, tańsze myszy też powinny działać bez przeszkód. No nic, zobaczymy czy podmiana pomoże.

Xiri
komentarz
komentarz

fakt, trochę to już "zboczenie zawodowe" z tym usprawiedliwianiem się. Nie wiem po co to robię nawet. Ale ciągle wokół ludzie się chwalą, że kupują myszy za 300 zł :D

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Tak, ale to są albo gracze, albo profesjonaliści (albo jedno i drugie naraz). Do większości typowych zastosowań w zupełności wystarczają myszy za kilkanaście złotych. Ja też się dziwnie czuję, jak widzę w dziale "Zestawy komputerowe", że ktoś chce dać np. 6,5 tysiąca za komputer do jednej jedynej gry :D

 

Na forum każdy z nas jest równy, obojętnie czy ma starego peceta wartego 200 złotych i adekwatne pod względem wartości peryferia, czy też ma potwora za 10 tysięcy i drugie tyle władowane w dodatki. My jesteśmy po to, żeby tak czy owak spróbować pomóc. :)

Xiri
komentarz
komentarz

Chyba jednak problemem była mysz, bo kupiłam nową (logitecha) i na razie jest ok. Czas reakcji wydaje się dłuższy niż tamtej myszy, chociaż tamta była tańsza.

Zdziwiło mnie, że są prawie same bezprzewodowe w sprzedaży teraz. A takiej nie chcę (komputer zamontowany w szafie i jeszcze mała puszka Faradaya na ścianie tej szafy).

 

Kupiłam w styczniu kompa za 2500 zł + parę dodatków i jest dla mnie zupełnie dobry. We wszystkie gry można grać swobodnie :) Może mam po prostu szeroki zakres tolerancji, bo tam gdzie jest dla mnie wszystko ok, ktoś się wścieka, że jest źle (np. liczba FPS).

 

To chyba temat zakończony :) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.