x-kom hosting

Smartfon [500]

lexuZ
utworzono
utworzono

Witam, poszukuje używanego smartfona dla mojej mamy. Wspominała coś, że chciała by mieć samsunga, więc warto by się skupić na tej firmie, lecz nie wykluczam innych opcji jeśli będą zdecydowanie lepsze pod względem wydajności w budżecie maksymalnie 500zł. Będzie to jej pierwszy telefon dotykowy, więc sądze, że używany smartfon w tych pieniądzach w zupełności jej wystarczy. Oczekiwania od telefonu, dobry aparat i długa żywotność baterii. Resztę aspektów telefonu zostawiam do Państwa dyspozycji. 

 

 

PS. Oczekuje odpowiedzi, jakiego modelu telefonu mogę się spodziewać za te pieniądze, który będzie używany (w dobrym stanie).

 

 

 

 

DenyPL
komentarz
komentarz

Polecam ci samsunga galaxy grand primea którego miałem i był idealny, 4 razy spadł ekranem na beton i tylko jedno zarysowanie, bateria wytrzymuje dość długo, aparat też spoko, Nowego można wyłapać za 550 zł.

Yorweth
komentarz
komentarz

Jesteś otwarty na telefony xiaomi? 

piwot
komentarz
komentarz

Redmi 4a, to jedyna słuszna propozycja, a ten grand prime zacina się tak, że nie da się tego używać...

lexuZ
komentarz
komentarz

Mogę jeszcze liczyć na jakieś propozycje z Waszej strony?

UkrytyUser
komentarz
komentarz

Jeśli koniecznie android to: Używany S4 czy S3lte w dobrym stanie wydaje mi się że by starczył. Xperia XA lekka uzywka albo jak trafisz to nówka za troszkę więcej. LG G2/3, a taniej K8 - w LG trzeba się tylko przyzwyczaić do przycisku power na pleckach. Xiaomi 4a też może być jak kolega wyżej napisał.
A jeśli nie to telefony Microsoftu /Nokia są za grosze, ale apek brak niestety. A poza tym iphone 5C używka za tą cenę.

Gesendet von meinem F5121 mit Tapatalk

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.