x-kom hosting

Xiaomi Redmi 4x czy Note 4x

Fear33
utworzono
utworzono

Witam

Chcę przeznaczyć około 700 zł lecz nie mogę się zdecydować który wybrać.

Zastosowania telefonu głownie to przeglądanie internetu i nawigacja samochodowa.

Czy warto dopłacić do Note 4x ? to co za nim przemawia to lepszy procek ale jest większy i boję się że może być za duży ponieważ nigdy nie miałem do czynienia z dużymi tel. Obecnie posiadam LG l Bello o rozmiarze 5,0 cala i rozmiar jest ok.

W telefonie będzie używana transmisja danych po LTE . Jak to  jest z tymi wersjami International ? i gdzie zamawiać ten tel oficjalna dystrybucja polska czy z np gearbest cena z oficjalnej to od 700 zł a z gb obecna cena to 560 zł. Proszę o pomoc.

piwot
komentarz
komentarz

Warto jest dołożyć do nota, ale najpierw idź do sklepu weź do ręki i oceń czy podołasz takiemu rozmiarowi.

 

Najlepiej kupić w PL w wersji z LTE b20 z gwarancja 2lata.

 

Z Chin również można zamówić z tym pasmem lte ale gwarancja na rok w Chinach.

 

Sprawdź na mapie http://beta.btsearch.pl/ czy potrzebujesz tego pasma 800mhz

Fear33
komentarz
komentarz

trzymałem jeden i drugi w rękach redmi 4x leży idealnie ale kusi mnie procesor w note 4x

 

piwot
komentarz
komentarz

No to już decyzja należy do Ciebie, przemyśl jeszcze, pisales, że telefon bedzie służył do przeglądania neta i jako nawigacja, redmi 4x, w zupełności wystarczy do tych czynności.

Zacinki mogą się zacząć jak odpalisz nawigacje, zostawisz ją w tle, przejrzysz coś na chromie i będziesz chcial odpisać na mess, w tedy możesz zacząć odczuwać słabszy procesor.

Jeśli zaś nie będziesz go bardzo męczył i wyłączał nieużywane apki to nie powinno być problemu.

 

Osobiście uważam, że redmi 4 jest bardzo ładnym i dobrze zbudowanym telefonem, świetnie trzyma się go w ręce, a note jest wielki, nieporęczny, ale za to mamy duży wyświetlacz i równie dobrą obudowe.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.