x-kom hosting

Monitor 144hz do 1500zł

dawcio123
utworzono
utworzono

Witam, chcialem zakupic monitor koniecznie 144hz do gier, do csa przede wszystkim

Moja karta graficzna to gtx 1060

Zastanawialem się nad Asusem mg248q,  Samsunga LC24FG70FQUXE oraz zowie xl2411

Dodatkowo w gre wchodzi LG 24gm77 z tych troche tańszych

Proszę o opinie, dodatkowo wyczytałem że zowie ma fajną opcje podswietlania czarnych obszarów, jak to wygląda w innych monitorach?
Jeszcze jedno pytanie, takiego monitora nie podpina się pod HDMI, tak?(żeby uzyskac 144hz)

Dziękuje i pozdrawiam

PS. Jeżeli nie oplaca sie doplacac do tego samsunga, to moge smialo nawet brac monitor w cenie 1200-1400zł, ale jezeli sie oplaca to doplace.

Youki
komentarz
komentarz
8 godzin temu, dawcio123 napisał:

tak?

DVI-D lub DisplayPort.

 

dawcio123
komentarz
komentarz

A do tego samsunga na 100% nie oplaca sie doplacic? bo wydaje sie duzo ladniejszy jezeli chodzi o design, ale nie wiem jak z jego funkcjami

Youki
komentarz
komentarz

Nie ma sensownych informacji o tym modelu, LG to dość sprawdzony model.

 

dawcio123
komentarz
komentarz

Ok, dzięki bardzo, jeszcze jedno ostatnie pytanie- co sądzicie o acer XB241Hbmipr?

Kosztuje 1500+ ma matryce matową

Nie oplaca sie doplacic?

Youki
komentarz
komentarz

Jak już dopłacać to półke wyżej, nie pół co najwyżej. 

  • Super 1
Besesumber
komentarz
komentarz

LG też matowy jak dopłacać to jakiś fajniejsza matryca IPS lub VA

 

mastik
komentarz
komentarz

Widziałem w akcji tego Asusa mg248q i daje sobie radę. Szybki czas reakcji, fajnie odwzorowane kolory, kontrast widzenia super, można siedzieć z boku i nic nie przebarwia.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.