x-kom hosting

Słuchawki, klawiatura mechaniczna i podkładka pod mysz razem nie przekraczające 700zł.

Darothy
utworzono
utworzono

Chciałbym kupić właśnie te 3 rzeczy. Na klawiaturze zależałoby mi żeby miała też podświetlanie RGB (niby trochę strata pięniedzy ale bardzo lubię takie bajery, światełka itp) i przełączniki dobre pod gry, które dosyć dużo od klawiatury wymagają (głównie LoL, byle nie MX Cherry Red mam bardzo "ciężkie" palce i czasem też piszę więc to mógłby być sam problem). Słuchawki STEELSERIES Arctic 5 bardzo mi się spodobały, zwłaszcza, że da się je podłączyć przez USB i mają dobry mikrofon (jeżeli oczywiście znajdą się jakieś lepsze to proszę o podanie takich). Podkładka pod mysz najlepiej taka żeby zmieściła się pod nią także klawiatura ale dobrze też żeby nie była za bardzo duża. Chciałbym zmieścić się w 700zł ale jeżeli byłoby tego warte byłbym w stanie dołożyć maksymalnie do 100zł.

Dominacy1312
komentarz
komentarz
Besesumber
komentarz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.