x-kom hosting

Czy jest szansa na uznanie gwarancji benq?

Romari0
utworzono
utworzono

Cześć. Kupiłem jakiś miesiąc temu monitor benq xl2411. Pierwszy egzemplarz jaki dostałem miał wadę matrycy (czarna plamka) i został mi wymieniony na następny dzień w salonie x-kom. Kolejny jaki dostałem był juz okey z tym że mia jeden pixel który świeci na niebiesko na ciemnym tle. Jasne kolory wyświetla normalnie. Jeden pixel nie robi tragedii wiec to olałem i używałem monitora dalej. przez miesiąc od kiedy kupiłem monitor do teraz zdążyły mi wleźć dwa robaczki (przecinki) pod wierzchnią powłokę matrycy i postanowiły tam zdechnąć... Poczytałem o tym w sieci i jest to dość znane zjawisko więc to również olałem bo innej opcji na wyjęcie tych robaczków jak poczekanie aż same wyjdą raczej nie ma (bez rozbierania monitora w serwisie). Jakby było mało monitor od kilku dni wyświetla dwa białe, poziome paski na matrycy. Nie widać ich w każdym przypadku. Raczej na nie zbyt jasnym i nie zbyt ciemnym tle. Teraz  mam pytanie czy benq lub xkom uznąją mi gwarancję? Paski wiadomo że normalną rzeczą nie są ale też mogą zgonić winę na mnie i te dwa gamonie które tam  wlazły. Fakt faktem niezłe monitory robi benq skoro wychodzą z czasem takie kwiatki. Miał ktoś może podobny przypadek? Jest sens oddawać monitor na gwarancji? Co do tych pasków to najpierw był jeden a po jakimś czasie wyskoczył i kolejny. Analogicznie tak samo mogą pokazać sie z czasem kolejne lub też może całkiem paść matryca. Nie jest to wina przewodu bo sprawdzałem na innych i jest to samo

Youki
komentarz
komentarz

Ja bym oddał napisał o paskach a robaki wpisałjako bad pixele ;) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.