x-kom hosting

Komputer nie został poprawnie uruchomiony - windows 10

Ne3yPL
utworzono
utworzono

Gdy włączam komputer pojawia się komunikat o tym, że trwa przygotowywanie automatycznej naprawy. Następnie funkcja ta diagnozuje komputer, po czym wyświetla, że komputer nie został poprawnie uruchomiony i tak w kółko. Korzystałem z pomocy tutaj: http://www.download.net.pl/jak-naprawic-blad-komputer-nie-zostal-poprawnie-uruchomiony-w-windows-8-81-i-10/n/9723/. Wykonałem sposób 1 lecz nic nie pomogło, oraz sposób 3 - po wejściu C:\Windows\System32\Logfiles\Srt\ w sekcji „Znaleziono główną przyczynę:” znajduje się wpis: " Narzędzie do naprawy systemu podczas uruchomienia mimo wykonania kilku prób nie możeokreślić przyczyny problemu."

Bardzo zależy mi żeby nie stracić żadnych plików z dysków. Dodam, że mam na komputerze również zainstalowany drugi system - remix os.
Pozdrawiam i liczę na pomoc.

Bish
komentarz
komentarz

Tryb awaryjny uruchamia normalnie kompa? Kopia zapasowa systemu jest? Posiadasz płytę/pendraka z systemem? Partycja recovery? Cokolwiek?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.