x-kom hosting

Pytanie

Gimino
utworzono
utworzono

Witam czy cokolwiek wiecie o tym http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6854490028

Jest sens czy ktokolwiek go zna aby powierzyć mu swojego procka?

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

 

Youki
komentarz
komentarz

Poczytaj po forach, w aukcji jest opis a w nim nick użytkownika. Poza tym komentarze z ostatnich zakupów u tego allegrowiczna tylko pozytywne

Gimino
komentarz
komentarz

Ok myślałem że tu może też jest albo go ktoś zna ( korzystał z usługi)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

539
komentarz
komentarz (edytowane)

http://www.angela.pl/p13367,der8auer-delid-die-mate-2.html

Jak Ty i np Twoi koledzy chcecie sobie zrobić delid opłaca się kupić na własność bo cena nie zabija.

Osobiście korzystałem z czegoś takiego:

 

Oczywiście powyżej to tylko informacje o sprzęcie a decyzja o tym czy robic delid czy nie, czy samemu czy tez komuś zlecać to już kwestia indywidualnych decyzji.

Edytowane przez 539
Gimino
komentarz
komentarz

Na delid jestem zdecydowany ale powiem szczerze w mieście nie mieszkam to i za dużo ludzi podkręcaniem się nie zajmuje więc maszynka mi nie potrzebna.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

539
komentarz
komentarz (edytowane)

Co do zasadności delid to jednym pomaga innym nie. Ja zdecydowałem się całkowicie pozbyć IHS po delidzie i chłodzę swojego i74790K na goły rdzeń.

Jednak nie mam ciężkiego radiatora a blok od AIO krakena wiec ryzyko uszkodzenia rdzenia podczas montażu było mniejsze jak w przypadku standardowego coolera.

Majac standardowy cooler powietrzny nie zdecydowałbym się chłodzić mojego cepa na goły rdzeń.

 Tak więc zostałem na golasie plus AIO, choć to kwestia kontrowersyjna. Niektórzy się boją inni nie, jednym wszystko wychodzi , inni niszczą procki przy montażu. Samo życie.

6 minut temu, Gimino napisał:

Na delid jestem zdecydowany ale powiem szczerze w mieście nie mieszkam to i za dużo ludzi podkręcaniem się nie zajmuje więc maszynka mi nie potrzebna.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 

Ja tam sobie sprawiłem :) Zawsze jak mnie najdzie to leży w szufladzie, a fakt posiadania takiego akcesorium dodaje skilla w drodze do podkręcania :)

Edytowane przez 539
Gimino
komentarz
komentarz

Ryzyko biorę na klate. Jak coś pójdzie nie tak to przerzuce się na nowe ryzeny

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

539
komentarz
komentarz

Ryzyko tym mniejsze im sprawniejszy fachowiec. Szczerze to się bałem jednak dziś z odpowiednim narzędziem a nie żyletą i młotem mogę to traktować jak wyciśniecie pryszcza n d.... rachu ciachu i po strachu :)

Ten gościu co zrobił tego toola o którym piszesz jest niesamowity. Zrobił tez narzędzie do skalpowania lutowanych cpu jak i ogołocił z ihs ryzena choć jak sam się przyznał na początku jednego ubił ;)

Jak na razie ryzen nie dla mnie, ciągle na dziś wybieram Intela..moze kiedyś ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.