x-kom hosting

Daemon Tools Lite nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32

Marika
utworzono
utworzono

Witam,

dzisiaj sformatowałam komputer. Zainstalowałam Windowsa 7 (wersja 64-bit). W dalszej kolejności zainstalowałam wszystkie wymagane sterowniki. Chciałam też zainstalować Daemon Tools Lite, jednak po kliknięciu w instalator programu pojawia się komunikat "C:\Users\Marika\Downloads\DTLiteInstaller.exe nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32". Avast nie wykrył żadnego wirusa.

Z góry dziękuję za jakąkolwiek chęć pomocy.

Bish
komentarz
komentarz

Ściągnij sobie program raz jeszcze i spróbuj zainstalować program bez włączonego antywirusa.

Marika
komentarz
komentarz

Sprawa rozwiązana. @Bish, niestety, ale Twój pomysł się nie sprawdził. Problem tkwił w folderze Pobrane, którego skrót miałam na pulpicie. Spróbowałam jednak pobrać plik instalacyjny na pulpit, a nie do folderu Pobrane i na pulpicie zadziałało. Wcześniej miałam z nim taki problem, że nie mogłam zapisać w nim pliku .exe (ALLPlayer, o ile się nie mylę), a na pulpicie dało się zapisać plik bez problemu, a w dalszej kolejności, zainstalować. Utworzenie nowego skrótu do folderu Pobrane rozwiązało problem. Mam nadzieję, że na stałe.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.