x-kom hosting

podkładka chłodząca

NieOgarniam
utworzono
utworzono

Cześć

Mam laptopa MSI CX61 i szukam do niego podkładki chłodzącej. Czy mógłbym prosić o jakieś sprawdzone przez Was konkretne modele podkładek, czy mogę sobie pójść do sklepu, wziąć najtańszą i nie będzie różnicy? Prosiłbym o jakieś wskazówki, bo chociaż w moim otoczeniu wiele osób używa laptopów, to podkładek nikt nie ma :)

Youki
komentarz
komentarz

Jak weźmiesz najtańszą to nie będzie różnicy, bo to głównie jako podstawka pod lptopa będzie służyć.

Ile masz do wydania?

seneya
komentarz
komentarz

Podpisuję się pod słowami kolegi, jednak taka mała wskazówka. Jak już będziesz brał jakąkolwiek podkładkę, bierz taką, która ma wentylator/y max 200x200. Sam wydałem ponad 100,00 zł na Zalmana (nie pamiętam modelu) z jednym wentylatorem min 250x250, i po nie długim czasie  chodziło to jak Traktur. Spokojnie wystarczy ci podstawka za 30.00 - 50,00 zł z "Teskacza".

NieOgarniam
komentarz
komentarz

Jakby była różnica, to mógłbym wydać i 150-200 zł, a jeśli chodzi o traktor, to akurat mój model laptopa sam w sobie jest głośny :D wielkie dzięki

seneya
komentarz
komentarz
2 godziny temu, NieOgarniam napisał:

Jakby była różnica, to mógłbym wydać i 150-200 zł, a jeśli chodzi o traktor, to akurat mój model laptopa sam w sobie jest głośny :D wielkie dzięki

Może i jakaś by była, jednak nie warta różnicy w cenie na poziomie 100,00 - 150,00 zł :)

Youki
komentarz
komentarz

Popatrz na Zalman ZM-NC11

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.