x-kom hosting

Radeon 7870 (pytanie do wiedzących)

Kloszard013
utworzono
utworzono

Witam mam pytanie czy ktoś ma posiada układ UP0104P ? lub innego radeona 7870 na części?
Lub ktoś umie zdobyć zamiennik układu UP0104P?
Wiem ze pytanie nie tutaj, ale dotyczy grafiki 7870 ;)
po wymienieniu już przetwornicy  (chl8225g) i stabilizatora napięć i mnóstwa innej elektroniki doszedłem do tego momentu gdzie nie mogę zdobyć szybko potrzebnego układu?
a czekanie od 30 do 60 dni z chin to się odechciewa... mogę nawet zapłacić wiecej

Konddzikoo
komentarz
komentarz

Z Aliexpres powinno iść około 15-30 dni przesyłka tylko wiadomo przewalutować trzeba pieniążki. Drugie co jak nie chcesz czekać szukaj datasheetu tego układu i poszukaj zamiennika o takich samych parametrach(może coś znajdziesz) może na popularnym portalu aukcyjnym będzie coś. Tak w ogóle jest sens naprawiać tego radeona ? Wnioskuję że dostała sekcja zasilania.

Kloszard013
komentarz
komentarz

taaak dostała sekcja zasilania. Jest sens bo sam to robię i jedyne koszty to te ile układy kosztują. Praca na serwisie swoje robi. Mam PDFa do tego układu. Ale zamiennika nie znalazłem. Jutro wkleję PDF-a, w pracy na sprzęcie został, a co do tego ze na alliexpres jest to wiem... tylko czas jaki muszę czekać mi nie odpowiada

Konddzikoo
komentarz
komentarz

Jest jeszcze opcja kupić uwalonego HD7870 np wywalającego artefakty jak najtaniej (za mniej niż 100 zł powinieneś dostać). Najlepiej ten sam model i po prostu przeprowadzić przeszczep tego elementu i innych jeżeli wymieniasz po kolei elementy sekcji zasilania. 

Kloszard013
komentarz
komentarz

To wiem :P i znając moje zacięcie przy okazji będę robić reballing tego uwalonego z artefaktami xD ;) innczej nie był bym sobą xD

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.