x-kom hosting

Problem z internetem

TerroR47
utworzono
utworzono

Witam, mam od jakoś 4/3 dni problem z internetem, ponieważ zaczął słabiej działać, słabiej czyt. wolniej. Szczerze mogę powiedzieć, że od samego początku nie był on dobry, ale jakoś to było i nie narzekałem, ale co mam teraz, to jest masakra i dlatego zwracam się do was z prośbą pomocy. Jak można zauważyć na screenie mam internet z plusa i mam zasięg -91, wcześniej miałem -85 i według  mnie wszystko było dobrze, bo właśnie wtedy nie narzekałem, ale teraz mam -91 i jest lipa, strony internetowe włączają mi się dopiero po 2 minutach. Nawet jak teraz wchodzę, żeby pograć, to też się nie da, bo mam po 500 pingu, a wcześniej miałem max 40. Bardzo prosiłbym o pomoc, za pomoc na pewno się odwdzięczę.

Ps: Dzwoniłem już do dostawcy i oni powiedzieli, że oni nie mają na to wpływu.  

dsfasdfasdf.png

TerroR47
komentarz
komentarz

//Problem rozwiązany// 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.