x-kom hosting

Płyty CD "Omega"

Gość
utworzono
utworzono (edytowane)

Mam taki problem, może niewarty zawracania głowy ale jednak opiszę. Zakupiłem w sklepie 10 płyt CD marki OMEGA . Nie było by w tym nic nadzwyczajnego bo nieraz nagrywałem takie płyty i chodziły. Jednakże z tych dziesięciu płyt wyrzuciłem dziesięć płyt gdyż odtwarzacz ich nie znalazł. Co się działo, ano to że odtwarzacz szukał płyty szukał i nie znalazłszy wyłączył się sam i wysunął płytę na zewnątrz. Tak się działo z wszystkimi dziesięcioma płytami. Nie mogłem ich reklamować gdyż już nie miałem rachunku ich zakupu. Zdziwiło mnie jednak to że na naklejce koperty widniał taki oto napis. " "wszystko dla biura i szkoły i adres mailowy indeks.s.c@wp.pl " i nie wiadomo kto te płyty wykonał. Napisałem na ten adres i odpisali że ta partia na pewno była wykonana w MBI. Te same utwory nagrałem na Verbatimach i odtwarzacz gra aż podskakuje. Ale Omegi z tego co pamiętam nie były takie najgorsze. Nagrywałem z prędkością 8 x i myślę że nie za szybką. Powiedzcie co w ogóle o tym myślicie ? Nagrywarka bardzo dobra bo inne płyty nagrywa znakomicie i odtwarzacz odtwarza., czyżby to była taka partia Omegi ? Ale żeby aż 10 na 10 było  do niczego ? Może mi ktoś pomóc i napisać z jaką prędkością nagrywać na CD utwory ?

Edytowane przez Gość

FrogsterPL
komentarz
komentarz

W mojej opinii to płyty na ogół nagrywają się poprawnie nawet przy wyższych prędkościach nagrywania, nie ma możliwości, żeby prędkość 8x była zbyt wysoka. Skoro wcześniej korzystałeś z Omeg a teraz żadna nie zadziałała to być może faktycznie chodzi o jakąś wadliwą partię produkcyjną. Szkoda tylko, że nie zostawiłeś 2-3 żeby sprawdzić na innym komputerze.

Gość
komentarz
komentarz

Tak nie pisałem że w komputerze nie gra, gra. Ale ja nagrywam do odtwarzacza w samochodzie. I w samochodzie wszystkie nagrane płyty, Verbatim, płyty rodzaju Kaufland  Sony i inne grają poprawnie i to bardzo. Ale ani jedna z płyt Omega nie zadziałała na odtwarzaczu w samochodzie. Napisałem odtwarzacz szukał płyty szukał i wreszcie się wyłączył i wypluł płytę na zewnątrz. Co nie zdarzało się na innych żadnych używanych płytach przeze mnie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.