x-kom hosting

Myszka dla gracza [500zł]

romuspl
utworzono
utworzono

Witam

 

Poszukuję Myszki dla gracza najlepiej bezprzewodowej. Gry, w które gra mój znajomy to League of legends, Counter Strike, Wiedźmin. Czy dostanie coś w tej cenie bezprzewodowego?

Zdaję sobie sprawę, że myszki gamingowe bezprzewodowe są bardzo drogę. Co było by najlepszą opcja? W razie ciężkiej dostępności proszę abyście poradzili mi myszki przewodowe.

 

Z góry thx

slivero
komentarz
komentarz

Skąd idea myszki bez kabla? 

Besesumber
komentarz
komentarz

Kup lepiej dobrą przewodową Razer DeathAdder Elite świetna mysz
https://www.x-kom.pl/p/327220-myszka-przewodowa-razer-deathadder-elite.html

wygodna i komfortowa konstrukcja

dobre osiągi sensora

świetnej jakości przewód

Razer Synapse

romuspl
komentarz
komentarz

Zależy mu na bezprzewodowej, ponieważ ma często laptopa podłączonego do telewizora i musi mieć myszkę przy sobie.

slivero
komentarz
komentarz

Solidna i dobra mysz bez kabla >> KLIK

  • 2 tygodnie później...
julekbezkulek
komentarz
komentarz

Ja z dobrych bezprzewodowych polecam Ci nowe Logitechy, co prawda nie są gamingowe, ale cenowo się mieści a przy okazji mają więcej zastosowań. Mówię akurat o MX Master 2S, bardzo dobra myszka, długo trzyma na jednym ładowaniu (nawet powyżej 2 miesięcy), obsługuje do 3 komputerów jednocześnie i pozwala przenosić między nimi pliki, więc może się przydać nie tylko do gier ale i do pracy. Sam miałem przyjemność pracować na takiej w biurze i bardzo dobrze się sprawdza, ale do gier, nie sprawdzałem, chociaż 4000 DPI może być dobrą opcją

  • 3 tygodnie później...
vega195
komentarz
komentarz

Także wybrałbym jakąś mysz bezprzewodową, dość dobre opinie mają wśród graczy myszy Razer. Z wyższej półki mogę polecić model Ouroboros https://www.morele.net/mysz-razer-ouroboros-rz01-00770100-r3g1-547437/ a z niższej coś marki A4Tech, może Bloody Gaming RT7 Terminator?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.