x-kom hosting

[2500] Laptop do webdev i grafiki

damian44
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć!

Szukam laptopa do programowania (nodejs, php, golang, python, html/css/js, java etc.) + photoshopa. Musi być w stanie uciągnąć Visual Studio, czy IntelliJ.

Mam do wydania ok. 2500 zł na ten cel. Jak najbardziej używki wchodzą w grę.

System, do którego mnie ciągnie to macOS - w tej cenie pewnie trudno o w miarę dobrego macbooka, ale może akurat do moich celów wystarczy?

Jeżeli nie to od biedy Windows też będzie ok, jednak wolałbym nie :D

Celuję w jakieś i5, 8gb ramu.

 

Co do rozdzielczości to te 13" minimum.

 

Ważna dla mnie jest bateria, chcę by była dość mocna. Żeby móc poza domem się pobawić (ew. powerbank kupię).

Tak to oprócz pisania kodu, chcę go używać do Internetu, oglądania filmów, słuchania muzyki (na pewno sporo) i może nagrywania jakiś filmów z pulpitu (w stylu tutoriale). Będzie to moje główne urzędzenie w kategorii komputera.

 

Dodam, iż nie zamierzam grać na nim w nowsze gry, do tego kupię konsolę w przyszłości, o ile czas pozwoli na granie. Jedynie na co sobie chcę pozwolić to Football Manager (myślę, że nie ma dużych wymagań).

 

Znajdę coś w tej kwocie?

Pozdr.

Edytowane przez damian44

Youki
komentarz
komentarz

W tej cenie dostaniesz outletowego Dell E5470 z 4 rdzeniowym I5 6440HQ, matową matrycą IPS o rozdzielczości FHD, 8 GB RAM z możliwością rozbudowy oraz baterią 62Wh. Popatrz na allegro.

 

  • Super 1
damian44
komentarz
komentarz (edytowane)

A co myślicie na temat Xiaomi Air 13? Może udało by się go ściągnąć za te pieniądze.

Edytowane przez damian44
Youki
komentarz
komentarz

Tylko wydajność nie ta i modele z Windowsem mają tylko system chiński. 

Besesumber
komentarz
komentarz

Używany to Dell E5470 od Youki szybki model z mocnym procesorem

  • Super 1
damian44
komentarz
komentarz (edytowane)
2 hours ago, Youki said:

Tylko wydajność nie ta i modele z Windowsem mają tylko system chiński. 

 

System to nie problem. Można mu wgrać swój, albo nawet macOS (Hackintosh).

Właśnie fajnie gdyby to był lekki, taki mobilny sprzęt. Np. móc sobie programować siedząc pod domem - ten Xiaomi jest lekki i 13".

 

No, ale będę widział jeszcze. Dzięki bardzo za pomoc.

Może ktoś jeszcze coś napisze.

Edytowane przez damian44
krystian922
komentarz
komentarz

https://www.morele.net/laptop-lenovo-ideapad-510s-13isk-80sj005ppb-1095772/

+13.3 cala

+Procesor Intel Core i5 6200U

+8 GB RAM

+Grafika AMD radeon r5 m430 + Intel HD Graphics

+SSD 128GB

+Matryca matowa

+FullHD

+IPS

+Podświetlana klawiatura

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.