x-kom hosting

Klawiatura mechaniczna [450-500zł]

komu115
utworzono
utworzono

Witam! Piszę ten wątek, ponieważ chcę znaleźć jak najlepszą (dla mnie) klawiaturę mechaniczną. Jako że dużo piszę i dużo gram to uważam, że urządzenie powinno mieć przełączniki Cherry MX Brown. Chciałbym aby klawiatura miała LEDy w różnych kolorach, by pasowała do mojego stanowiska. Jestem w stanie na nią przeznaczyć około 400-500 zł, jednak jeśli będzie jakiś naprawdę dobry sprzęt te 50 złotych drożej to oczywiście zdecyduję się na niego. Chcę też by klawiatura była wygodna w użytku, moimi osobistymi faworytami są Razer i Corsair, ale oczywiście może być inna firma.

 

Pozdrawiam!

 

DamnGoodgamer
komentarz
komentarz

Powiem Ci tak, miałem Roccata, miałem Razera, kupiłem ck104 za 180zł i jestem z niej bardziej zadowolony niż z markowych, jest głośniejsza ale w taki przyjemny sposób, czuję dobrze klawisze. Jest dla mnie znacznie wygodniejsza, jedyny minus to brak podpory na nadgarstek, jednak jest jakiś lepszy model (20-30zł droższy?) z podporą.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.