x-kom hosting

System dla HP Omen

izkr
utworzono
utworzono

Witam. Kupiłem kilka dni temu laptopa HP Omen z windows 10 (nie dało sie kupic bez systemu)

troche się na nim zawiodłem bo ma poinstalowane pare nie przydatnych mi pierdół i jakiś support od HP przez co włącza się dłużej niż mój stary acer, no i ma jakiś dysk D: o nazwie recovery ktory zajmuje ponad 10GB i nie mam pojęia do czego służy.

 

chciałem się was zapytac drodzy forumowicze czy w takim laptopie ktory fabrycznie wychodzi z systemem można go bez problemu zmienić? jeśli tak -> win7 czy 10?

 

specyfikacja:

HP Omen 15

i5-7300HQ

GTX 1050

8gb ram

1tb hdd

Youki
komentarz
komentarz
6 minut temu, izkr napisał:

jakiś dysk D: o nazwie recovery ktory zajmuje ponad 10GB i nie mam pojęia do czego służy.

Do przywracania ustawień fabrycznych. To ukryta partycja. Obecnie zamiast dołączonej płyty z systemem po prostu jest partycja Recovery.

Win7 tutaj niezbyt podejdzie, brak sterowników, same problemy. 

izkr
komentarz
komentarz

rozumiem. a czy moge ogarnąć sobie taki czysty win10 bez tej całej otoczki hp i bedzie śmigać bez problemow?

Bish
komentarz
komentarz

A nie możesz po prostu odinstalować tych programów?

Przy przywracaniu systemu z recovery, wszystkie śmieci z HP wrócą, bo są one preinstalowane.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.