x-kom hosting

Windows 10 problem z instalacja Windowsa 7

Bart_M
utworzono
utworzono

Witam,

 

mam problem a mianowicie kupiłem laptopa lenovo medion akoya z zainstalowanym windowsem 10 enterprice trial 90 dni.

Dzisiaj kupiłem klucz do windowsa 7 na allegro i chciałem sobie przeinstalować system na windowsa 7.

I tu pojawia się problem ponieważ kiedy uruchamiam instalacje wybieram dysk itd. system robi kopie zaczyna wypakowywać system następuje restart komputera i pokazuje się problem , z instalacja windows nie wykrył certyfikatu. Nie wiem czy coś robię źle może ktoś miał podobny problem albo wie o co może chodzić.

 

próbowałem instalować windowsa za pomocą 2 różnych obrazów i nadal to samo.

 

Z góry dzięki za pomoc

Youki
komentarz
komentarz

Jaki tam jest procesor w tym laptopie?
Sprawdzałeś czy w ogóle są sterowniki pod W7?

Bart_M
komentarz
komentarz

Procesor i5

 

a jak mam sprawdzic te sterowniki???

Youki
komentarz
komentarz

A konkretniej? Z jakiej serii, bo na Kaby Lake czyli 7 generacji instalacja W7 to tylko pod górke non stop.

Sprawdź na stronie producenta czy do tego modelu są są sterownik.

 

Bart_M
komentarz
komentarz

Dokladny model procka Procesor Intel Core i5 6200U 2x2,80GHz  a jesli chodzi o lapka to Laptop E6421 medion akoya

Sory ale gdzie moge to sprawdzic I przepraszam ze tak truje ale dzisiaj caly dzien siedze I nic nie moge ogarnac . A moze jest jakies inne wyjscie z tej sytuacji bo po 90 dniach I tak bede musial cos ogarnac bo.zostane bez systemu

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.