x-kom hosting

PC nie może połączyć się z siecią Wi-Fi

twistu94
utworzono
utworzono

Witam. Mam problem z siecią Wi-Fi. Otóż przez kilka dni po formacie postanowiłem wypróbować Windows 10. Nie spodobał mi się, bo w grach ciągle skakał ping, a w Windows 7 tak nie było. Dlatego dzisiaj postanowiłem wrócić do Windows 7. Wybór padł na wersję Ultimate. Więc szybko pobrałem obraz iso i stworzyłem bootowalny pendrive. Po instalacji systemu i uruchomieniu go przyszedł czas na sterowniki. Na początek zainstalowałem wszystko od Intela, co tam jest niby odpowiedzialne za network i na końcu Realtek i od karty sieciowej na USB. Moja karta to: TP-Link TL-WL725n. Przyszedł czas na zalogowanie się do sieci a tu nic. Wyskakuje okienko: System Windows nie mógł połączyć się z siecią LagunaNET (to mój dostawca). I tak co chwile gdy znowu się zaloguję. Sprawdzałem też czy to samo występuje też na innych urządzeniach na laptopie i telefonie - wszystko pięknie działa jak powinno. Szukałem po google jednak nic mi tam nie pomogło, więc może tutaj mi pomożecie. Co mogłoby to powodować? Może system lub karta sieciowa?

 

Edit. Dziś zmieniłem wersję systemu na Windows 7 Professional. Sytuacja nadal ta sama - PC nie może się połączyć, mimo, że widzi połączenie z internetem. Pomocy!

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Router jest twojego dostawcy ? Kartę dopiero co kupiłeś ?

Ta karta jest wielkości paznokcia. Antena która w tym dynksie się znajduje jest malutka i zapewni ci połączenie pod warunkiem, że router znajduje się dosyć blisko i nie ma po drodze przeszkód.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.