x-kom hosting

Wysokie skoki pingu w godzinach wieczornych

dodokry
utworzono
utworzono

Witam, mam oto pewien problem. W godzinach wieczornych (18-22) mam wysokie skoki pingu - od 60 do 150. W grach tj. CSGO nie da się normalnie funkcjonować. Internet do komputera mam podłączony za pomocą kabla. Dzwoniłem już do dostawcy i powiedział, że nie jest on temu winny. Po wpisaniu w cmd polecenia "tracert wp.pl" otrzymuje takie wyniki (załącznik). Czy ktoś może coś na ten temat powiedzieć? 

Dzięki, pozdrawiam.

ping.png

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Od kogo masz neta ? Sieć komórkowa, LTE ?

dodokry
komentarz
komentarz

Jest to internet PLUS, w pakiecie z telewizja CYFROWY POLSAT. 50Mb/s, 100gb miesiecznie. Ping nie jest napewno zwiazany z tym, ze nie ma juz limitu bo caly miesiac jest tak samo cienko. :/

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Masz Internet LTE z Plusa. Łączysz się z jakąś stacją BTS w pobliżu by korzystać z neta. Niestety, ale po południu zaczyna coraz więcej ludzi korzystać z neta, bo przychodzą z pracy, szkoły, itd. Stacja jest przeciążona i niestety, spadki transferu oraz wzrost ping.

  • 2 miesiące później...
Matylda2510
komentarz
komentarz

Tak, wieczorami zalogowania do sieci są większe i to jest problem. Niestety mam ten sam internet i ten sam problem. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.