x-kom hosting

Nowy smartphone, 2500-3000 zł

sleepwalker
utworzono
utworzono

Witam wszystkich,

za kilkanaście dni planuję kupić nowy telefon. Jako, że na rynku, co chwilę pojawia się coś nowego, ciężko jest wybrać. Może bez zbędnego rozpisywania się napiszę, co bym chciał, aby ten smartphone miał w sobie: 

- ekran: min. full hd

- procesor: Qualcomm Snapdragon 835

- ram: min. 6gb

- pamieć: min. 32gb 

- cena: maksymalnie 3000zł

Myślałem nad kupnem OnePlus 5, ale może ktoś zaproponuje coś innego. 

Z góry dziękuję za pomoc. 

Youki
komentarz
komentarz

Z tych wymagań pozostaje wspomniany 1+5 lub Mi6

piwot
komentarz
komentarz

Tylko OP5 i Mi6, nic innego nie spełnia Twoich wymagań.

sleepwalker
komentarz
komentarz

A czy 1+5 jest dobrym wyborem, czy może lepiej jest się zastanowić nad czymś innym? Może poczekać, aż coś stanieje, chociaż nie ukrywam, że potrzebuję telefonu na szybko :)

Youki
komentarz
komentarz

To dobry wybór, dostawa 2-3 dni robocze max. 

sleepwalker
komentarz
komentarz

A czy xiaomi mi6, huawei p10 lub galaxy s7 brać pod uwagę? Jeśli nie, to biorę op5. Chodzi mi głównie, żeby był szybki i nie mulił (wiem, że teoretycznie żadne z tych telefonów nie mulą, ale z czasem i to nadejdzie, wiem z doświadczenia :) ), miał wsparcie, np. aktualizacje itp. oraz nie pochodził ze stron typu aliexpress.

Youki
komentarz
komentarz
10 minut temu, sleepwalker napisał:

żeby był szybki i nie mulił (wiem, że teoretycznie żadne z tych telefonów nie mulą, ale z czasem i to nadejdzie, wiem z doświadczenia

Znając Samsunga to w następnej aktualizacji do Androida O S7 mocno zwolni :)

 

OP5 ma najlżejszą nakładke systemową, do tego długo może przechowywać aplikacje w pamięci RAM przez co wypada najsensowniej. To też dość popularny telefon więc i duże wsparcie CustomRom będzie, szczególnie, że odblokowanie bootloadera nie powoduje utrate gwarancji.

W P10 można różnie trafić z szybkością wbudowanej pamięci, czasem nawet nieodpowiadające klasie telefonu kostkę eMMC.

sleepwalker
komentarz
komentarz

Dzięki za informacje, wezmę OP5, a właśnie z samsunga się przesiadam i wiem jak mogą olać starsze modele :)

Youki
komentarz
komentarz

Jakbyś miał jakieś pytania odnośnie systemu to pisz. Mam OP3 więc system bliżniaczy.

  • 4 tygodnie później...
Oxygen_pl
komentarz
komentarz

Szkoda że pominąłeś Samsunga Galaxy S8 bo w chwili obecnej jest to moim zdaniem najlepszy wybór jeżeli chodzi o podzespoły- no może poza Mi6, ale wyświetlacz robi tutaj kolosalną różnica na korzyść S8.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.