x-kom hosting

HP omen - drugie podejscie, IPS

Pr0gamer
utworzono
utworzono

Czesc, wczesniej mialem temat o wyborze laptopa. W koncu padlo na HP omena, niestety oddalem po 3 dniach, bo sie strasznie grzal, dzisiaj w salonie stestowalem kolejnego i kultura pracy jest inna, pod mocnym obciazeniem procek ok. 70C, karta 67C. Jest cieplo, ale tak znosnie, w tym pierwszym nie dalo rady. W miedzyczasie jak czytalem o laptopach, poznalem pojecie bleedingu ekranu i dzisiaj z czystej cieakwosci spraedzilem w salonie - za duzo oswietlenia i potem w domu, kurde, nie wyglada to dobrze. Duzo tego jest. I teraz moje pytanie, bo moge towar znowu oddac i dostac hajs z powrotem (i tak doplacilem do innego z lepszymi bebechami), ale czy w kolejnej matrycy znowu bedzie to samo? Zaraz wydam wiecej na paliwo niz ten laptop jest warty. ;)


Zdjecie robione bez lampy, ale telefon i tak troche rozjasnil, ale widac zakres tego bleendigu. Co byscie z tym robili? Zwracac? 

 

 

d89fad0a89533111.jpg

Youki
komentarz
komentarz
1 minutę temu, Pr0gamer napisał:

ale czy w kolejnej matrycy znowu bedzie to samo?

Zależy jak się trafi i tyle. To loteria.

Pr0gamer
komentarz
komentarz

No w poprzednim chlodzenie zjebane, ale matryca igla, bez tych przejasnien, bo sprawdzalem. Zaraz pojade to oddac, to znowu cos bedzie w kolejnym modelu i tak w kolko, ale tutaj to jest znaczace, na ciemnym sie rzuca. 

anioł2009
komentarz
komentarz

Taki urok IPSów...W laptopie za 5k mam podobnie... Raz matryca była wymieniana bo miała badpixele ale na nowej bleeding także występuje. Jak Youki wspomniał - loteria

Besesumber
komentarz
komentarz

Ja w swoim y50-70 też tak miałem

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.