x-kom hosting

Mały, poręczny, z dobrą baterią laptop na studia. Około 2000zł.

Danci
utworzono
utworzono

Cześć.

 

Potrzebuję kupić laptop na studia. Jego głównym i praktycznie jedynym przeznaczeniem będzie robienie notatek, przeglądanie internetu, plików pdf, obsługa Worda od czasu do czasu obejrzeć coś na youtube. Najważniejsze aby był mały, lekki, poręczny i miał dobrą baterię oraz nie zacinał się. Napewno nie będę grał na nim w gry, ani wykorzystywał do mocnej pracy i tak dalej. Ideałem byłoby na coś w stylu Macbooka Air, ale cena odstrasza. Mogę na niego wydać około 2000zł. Musi posiadać system oraz dysk ssd - tutaj też duża pojemność mnie nie interesuję, bo jedyne co tam będę trzymał to notatki, jakieś zdjęcia i pdfy książek i tak dalej. Na dużym ekranie też mi nie zależy, wręcz przeciwnie. Rozważałem również zakup tabletu + klawiatura, ale myślę, że w tym zakresie cenowym coś bardziej lepszego pod względem cena/jakość się dorwie.

Youki
komentarz
komentarz

W tej cenie, ewentualnie przy niewielkiej dopłacie z nówek to Acer V3 372 z Pentiumem 4405U, 4 GB RAM, W10 oraz dyskiem SSD dostaniesz. Przy oszczędzaniu energii te 6 godzin wyciągniesz, może nawet więcej. 

Danci
komentarz
komentarz

A zwiększając budżet do 2500zł znajdę coś znacznie lepszego?

Youki
komentarz
komentarz

To samo tylko z procesorem I5 6200U :) 

Z outletu przy niewielkiej dopłacie Dell E5470 z I5 6300U, matrycą FHD IPS oraz baterią 62Wh, tutaj już z tego co czytałem można ponad 8-9 godzin przy oszczędzaniu energii osiągnąć. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.