x-kom hosting

Samsung Galaxy S7 Edge czy Huawei P10 ?

baartek6
utworzono
utworzono

Cześć. Moglibyście mi doradzić ? Za 2 miesiące będę kupował telefon na abonament i nie mogę się zdecydować między SAMSUNGIEM Galaxy S7 Edge blue a HUAWEI P10 blue. Na czym mi zależy - 1/bateria, 2/dźwięk na słuchawkach i głośniku, 3/dobry aparat i video 4/nie będę na nim grał 5/bezawaryjność. 6/wytrzymałość. 7/jakość rozmów. Który byście mi bardziej polecili ? Miałem kiedyś Samsunga przez krótką chwilę i tak strasznie się wieszał, nie wspominając o okropnej baterii, że boję się znów wdepnąć. A w końcu, to duże pieniądze. Będę serdecznie wdzięczny za pomoc.

Youki
komentarz
komentarz

Na pewno chcesz Edge? Poza wyglądem w codziennym użytku zaokrąglone ramki niezbyt są przyjemne w użytku.

baartek6
komentarz
komentarz (edytowane)

Szczerze to trzymałem go tylko chwilę w dłoni. Telefony w przeszłości bardzo lubiły mi wypadać z dłoni a rozmawiać będę dużo. Radzisz więc zrezygnować z edge ? Z drugiej jednak strony wystarczy kupić dobry, przeźroczysty pokrowiec na tył.

 

Edytowane przez baartek6
Youki
komentarz
komentarz
12 minut temu, baartek6 napisał:

Z drugiej jednak strony wystarczy kupić dobry, przeźroczysty pokrowiec na tył.

Chodzi też o użytek, nie wszystko masz dostosowane pod krawędzie i zaznaczyć czy nacisnąć/prztrzymać coś co zaczyna się w normalnym telefonie na lewej/prawej krawędzi w Edgu nie jest zbyt intuicyjne. Trzeba się liczyć, że za pierwszym raze można tego nie zrobić.

Ile masz w ogóle do wydania, tylko te dwa modele wchodzą w gre?

baartek6
komentarz
komentarz

Kupuję tel w abonamencie i te były najlepsze w podobnej, maksymalnej cenie. Również są maksymalnie duże, bo telefon trzymam w kieszeni więc

musi być poręczny. Doradziłbyś mi inne modele w tej kategorii cenowej tj ok 550 funtów. Może akurat będą mieć je w ofercie

Youki
komentarz
komentarz

A ogólnie, z flagowców co masz do wyboru w tej cenie a abonamencie?

baartek6
komentarz
komentarz (edytowane)

Musiałbyś mi podać modele telefonów i wtedy wyszukuje odpowiednio najlepszą ofertę. Na pewno w żadnym wypadku nie interesują mnie Apple

Choć sądzę, że lepszych niż te dwa się nie znajdzie

 

Edytowane przez baartek6
Youki
komentarz
komentarz

Nie masz możliwości zaznaczenia oferty czy tam maksymalnej kwoty, długości oferty i pokazania wszystkich?

Honora 9 przykładowo nie ma?

baartek6
komentarz
komentarz (edytowane)

Szukając oferty pod dany telefon można znaleźć znacznie lepszą ofertę. Honor 9 wyjdzie mi jakieś 70 funtów taniej na przestrzeni 24 miesięcy. To dobry wybór ? Hmm ten Honor to praktycznie to samo co Huawei P10

Odpada - nie ma optycznej stabilizacji obrazu. Bardzo chcę mieć tą funkcję w telefonie.

 

Znalazłem bardzo ciekawy model, który mieści się w cenie: Sony Xperia XZ. Wszystko świetne oprócz baterii ale znając sony będzie jakiś

fajny system oszczędzania baterii i wyjdzie tak samo jak modele Edge i P10. Co o nim mylisz ?

 

Do gry wchodzi też Samsung Galaxy S8. Obniżają ceny i zapewne za 2 miesiące, będzie jak ulał

Edytowane przez baartek6
Youki
komentarz
komentarz

XZ ma tylko 3 GB RAM. Licząc, że telefon przynajmniej na 2 lata to słąbo to wygląda.

piwot
komentarz
komentarz

Jeśli możesz wybrać S8 to nie ma tu raczej sie nad czym zastanawiać. Ma wszystko czego potrzebujesz ;)

Besesumber
komentarz
komentarz

Polecam Samsung Galaxy S8 telefon często nie wymieniasz

baartek6
komentarz
komentarz

Dziękuję wszystkim za rady. Zdecyduję się na s8 ;) 

  • 4 tygodnie później...
Oxygen_pl
komentarz
komentarz

Bardzo dobry wybór, polecałem już ten model również w innych wątkach  i uważam, że jak najbardziej warto. Koniecznie daj znać jak będzie już u Ciebie, opisz jak Twoje wrzenia.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.