x-kom hosting

4000-5000 ZL Laptop i Tablet 2w1 do internetu, obróbki zdjęć,korzystania z office word,excel

Pokahontas24
utworzono
utworzono

Moi Drodzy,

 

Poszukuję laptopa małego ( najlepiej 13" ) ,lekkiego, zgrabnego - który musi mieć dotykowy ekran - chcę używać go jako tablet podczas podróży itd. ale również takiego, który

 

będzie mi służył w domu jako laptop do korzystania z przeglądarki internetowej ( głównie do wystawiania aukcji, odbierania poczty ).

 

Nie będę używała go do oglądania filmów, ani instalowała żadnej gry, ALE od czasu do czasu będę potrzebowała go również do małej obróbki zdjęć w photoshopie,

 

dlatego powinien mieć wejście hdmi bo mam już ekran, który chcę wykorzystać w tym celu. Ważne, aby miał również czytnik kart SD.

 

Będę również w małym stopniu korzystała z pakietu office, głównie word i excel np. do tworzenia niewielkich kosztorysów czy pisania tłumaczeń.

 

Znalazłam kilka laptopów które mi się "podobają" i zastanawiam się czy do wyżej opisanych wymagań wystarczą mi poniższe przykładowe parametry techniczne:

 

procesor: intel Core i5-6200U  2x 2.8 GHz Turbo

pamięć RAM: 4 GB - TYP: DDR3L

Dysk twardy - typ SSD - pojemność 128 GB

Grafika: intel Iris HD Graphics 540

 

 

Przedział cenowy: 4 tys (byłoby najlepiej) max do 5 tys

 

Z góry dzięki wielkie za wszelkie komentarze i porady.

 

Pozdrawiam.

 

Youki
komentarz
komentarz

Popatrz na Lenovo Yoga 720 z I7 7500U, 8 lub 16 GB RAM DDR4 oraz dyskiem przynajmnie 256 GB.

Pokahontas24
komentarz
komentarz

Dziekuje za poradę, wlasnie myslałam też nad Lenovo Yoga, ale mam okazję kupić HP Spectre x360 13" - w poniższych parametrach, tak jak pisałam w poście:

 

procesor: intel Core i5-6200U  2x 2.8 GHz Turbo

pamięć RAM: 4 GB - TYP: DDR3L

Dysk twardy - typ SSD - pojemność 128 GB

Grafika: intel Iris HD Graphics 540

 

za kwotę 3 tys z Windows 10 i dlatego zadałam pytanie, czy warto wybrać te parametry do rzeczy, które chce robić na tym laptopie. Juz od wielu lat mam laptopa sony vaio z win 7, procesorem intel core i3 i pamiec 4 RAM, ale juz niestety zawiesza sie coraz bardziej przy korzystaniu z photoshop i przegladarki lub kiedy otwieram wiecej okien na raz, dlatego szukam bardziej mobilnego, mniejszego laptopa z lepszymi parametrami.

Youki
komentarz
komentarz

4 GB RAM to za mało, pojemność SSD też szybko raczej zapełnisz.

 

krystian922
komentarz
komentarz

Uważam że lepiej byłoby się skłonić ku Dellowi :

https://www.morele.n...8-0022-1062283/

+Procesor Intel Core i5 7200U
+8GB RAM
+SSD 256GB
+urządzenie 2w1
+Wysoka jakość wykonania

+Wygodna klawiatura  wyspowa
-Matryca TFT 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.