x-kom hosting

Problem z monitorem.

icylove
utworzono
utworzono

Witam, otóż mam problem, od jakiegoś czasu na moim monitorze widnieje dziwna kropka która ma normalne nie pixelowe wymiary, na samym początku pomyślałem, że może to być jakiś paproch, jednak dzisiaj kiedy po kilku dniach wróciłem do domu i odpaliłem komputer, plamka/kropka się podwoiła i są teraz 2 kropki obok siebie.

 

Niedługo mam w planach iść do jakiegoś serwisu, jednak przed tym chciałbym się dowiedzieć jakichś szczegółów. Liczę na pomoc.

 

 

20134693_1440445872715785_1591954305_n.jpg

20428402_1450256771734695_90555781_n.jpg

pestka12
komentarz
komentarz

Witam.

 

To może być martwy piksel. Mam pytanie czy podczas korzystania zauważyłeś insekta za ekranem i czy go nacisnąłeś.

icylove
komentarz
komentarz

Jakiś rok temu miała miejsce taka sytuacja, gdzie jakiś robaczek chodził po matrycy jednak po chwili wyszedł. Tę kropkę mam dopiero od jakichś 1,5tyg. Myślę, że to nie jest martwy piksel z tego względu że kropka nie jest kwadratowa tzn. nie obejmuje pikseli tylko realną objętość monitora a poza tym jest tak jakby przeźroczysta tzn. jak najadę kursorem lub jakimś kolorem to prześwituje.

pestka12
komentarz
komentarz

Zrób test monitora

icylove
komentarz
komentarz

To znaczy? Jaki test?

pestka12
komentarz
komentarz

wpisz w internet test do monitorów ale chyba tego się nie opłaca bo i tak to jest uszkodzenie i tego nie naprawisz. Masz gwarancję na ten monitor ? 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.