x-kom hosting

Laptop MSI GL62 lub inny godny polecenia (3500 zł)

kamil777140
utworzono
utworzono

Witam, 
Poszukuję laptopa w cenie około 3500 zł. Zależy mi by znajdowała się w nim przyzwoita karta graficzna (wiem że za 5 tys dostanę lepszą ale najzwyczajniej nie chcę tyle przeznaczyć na ten cel) :cool: W temacie zawarłem jeden z modeli, który mnie interesuje (pod względem jakości wykonania prezentuje się lepiej niż np. lenovo legion (Y520) - macałem oba, tak mi się to widzi. Jeśli ktoś jest użytkownikiem jednego lub drugiego, lub może polecić też coś jeszcze (HP Omen - jednak HP ma swoją "renomę", niekoniecznie dobrą) proszę o jakieś krótkie info. Zależy mi też by w tej cenie znaleźć laptop z systemem. Dodatkowe 400 zeta za system nie wchodzi w grę, więc dream machines bye bye.
Pozdrówka, Kamil. 

krystian922
komentarz
komentarz

Uważam że lepiej dołożyć  trochę do modeli z grafiką GeForce serii 10. Tym bardziej że GTX1050 jest o prawie 40% wydajniejsza od 960M:

HP omen:https://www.morele.n...tq39ea-1235758/

+Procesor Intel Core i5 7300HQ

+8GB RAM rozszerzalne do 16GB

+Grafika Georce GTX1050 4GB RAM GDDR5

+Matryca matowa 

+Full HD

+IPS

+Slot SSD m2

+Windows 10

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.