x-kom hosting

Jaka kupic karte graficzna

Sanches1901
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam posiadam stary komputer i chcialbym dokupic do niego karte graficzna lepsza a aktualnie posiadam geforce gt 220 moglby mi ktos polecic jakas oczywiscie zeby pasowala do tej plyty glownej? do Kwoty 200zl moze byc uzywana

Parametry komputera 

Procesor Intel Core 2 Duo Cpu E8500 3.16GHz

Pamięc ddr3 4gb

płyta główna Asus P5G41T-M LX

karta graficzna geforce gt 220 512mb

Zasilacz 500w ATX PFC

 

 

Edytowane przez Sanches1901

Youki
komentarz
komentarz

Dokładny model zasilacza?

Do czego ten PC Ci służy?

Sanches1901
komentarz
komentarz

głównie to do grania w cs;go i ogladania yt ale hd czasami juz zacina :/ i juz wymienilem procesor i dokupilem pamieci i teraz potrzebna karta graficzna 

 

20314658_1048312691939040_241029276_o.jpg

Youki
komentarz
komentarz

Szukaj używanego HD 7770 do 190 zł

  • Dobra wypowiedź 1
Sanches1901
komentarz
komentarz (edytowane)

dziękuje bardzo a jakies inne modele jeszcze ? i czy ta karta graficzna bedzie mogla wykorzystac pelnie swoich sil z tym procesorem ?

i nie bedzie potrzebny wymiany zasilacza?

 

Edytowane przez Sanches1901
gonzert
komentarz
komentarz

trzeba wymienic przynajmniej na jakiegos uzywanego chiefteca 400w (gps 400aa, gpa 400s8)

Godzinę temu, Sanches1901 napisał:

czy ta karta graficzna bedzie mogla wykorzystac pelnie swoich sil z tym procesorem ?

 

 

zależy od gry. w grach procesorowych typu cs bedziesz mial ograniczaną karte.

Sanches1901
komentarz
komentarz

No dobra a podacie mi jakieś 3 propozycje kart graficznych lepszych od mojej żebym mógł sobie wybrać jedną i kupić bez potrzeby wymiany zasilacza? 

 

rafalluz
komentarz
komentarz
Quote

bez potrzeby wymiany zasilacza

 

nie ma takiej, chyba że nie martwisz się opcją jej utraty podczas awarii sprzętu.

ghuluzmc
komentarz
komentarz

Mój szwagier ma w PC ten zasilacz i już 7 rok na nim działa 4GB ram, HD 5770 i Q8300 i nie było żadnego problemu. Teraz coś zaczął wiatrak harczeć, ale ze stabilnością nie było problemów :)

rafalluz
komentarz
komentarz

No i?

 

wielu nie miało tyle szczęścia, np.

 

 

  • Dobra wypowiedź 1
Sanches1901
komentarz
komentarz
Dnia 23.07.2017 o 22:03, Youki napisał:

Szukaj używanego HD 7770 do 190 zł

A jeśli chciałbym ta kartę graficzną to tez musze wymienić zasilacz?  

 

No to podajcie mi jeszcze z 2 zasilacze jakie będą pasować i mogę kupić oraz przy okazji jak wtedy wymienię go to jakieś przykłady kart graficznych chciałbym wiedzieć jaki to będzie koszt 

ghuluzmc
komentarz
komentarz
4 minuty temu, gonzert napisał:

HD 7770 potrzebuje 6pin, ten logic to nawet pewnie jej nie ma.

Siedzenie na takich zasilaczach to igranie z losem, lepiej kupic cos markowego..

np. http://allegro.pl/zasilacz-atx-350w-fortron-fsp350-60hhn-i6897728043.html

albo http://allegro.pl/zasilacz-atx-chieftec-gps-400aa-101-a-i6903638629.html

Ma wtyczkę 6pin. 

2 godziny temu, rafalluz napisał:

No i?

 

wielu nie miało tyle szczęścia, np.

 

 

Dlatego lepiej inwestować w pewny zasilacz, nawet używany. Ja nie namawiam do kupna Logic, tylko podaje przykład, że nie było problemu ze stabilnością. Na podobnym Logicu 500W mój brat ma składaka z serwisu, który mu złożyli w 2012 GTX 550 Ti, 8GB RAM, ATHLON II X4 620 i również do tej pory na nim działa, nawet Wieśka przeszedł i GTA5.

To samo kumplowi złożyli na Modecomie 500W w 2010 i do tej pory działa i nie ma żadnych problemów. Także myślę, żeby kompa spalić, to trzeba mieć szczęście i nie ładować tam nie wiadomo czego, bo chyba tylko głupi na takim zasilaczu składałby w dzisiejszych czasach swój PC. :) 

gonzert
komentarz
komentarz (edytowane)

a on nie miał czasem modecoma MC? te były nawet dobre

niewazne, czy nie ma 6pin czy ma.. i tak trzeba go wymienic bo ten logic to syf, nie wspominajac o niskiej sprawnosci. mam taki w szafie ktory sie spalil podczas obciazenia rzedu 150W, a na 12V mial niby 250W :D na szczescie nic nie spalil

Edytowane przez gonzert
Sanches1901
komentarz
komentarz

Dobra dziękuję za podanie zasilaczy kto ma jeszcze jakieś propozycje na temat zasilaczy?  No i podacie mi jakieś w końcu karty graficzne jakie mogę kupić?  Pasujące do mojego komputera

Sanches1901
komentarz
komentarz (edytowane)

Okey widzę nie drogo z dostawą wyrobie się do 80 zł teraz proszę o podanie mi kart graficznych żeby wybrać i kupić jakąś 

 

Edytowane przez Sanches1901
Sanches1901
komentarz
komentarz

Nie no kurde dziękuję znalazło się kilku żeby podać zasilacz a znajdzie się ktoś taki na tyle mądry żeby mi polecić kartę graficzną oprócz tej jednej 

gonzert
komentarz
komentarz

do 200zł szukaj HD 7770/7790/R7 250X/R7 260/ GTX 750

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.