x-kom hosting

Przeniosłam pliki z Program Files na D:\, niektóre opcje nie działają

dziewczynka15
utworzono
utworzono

Parę dni temu, koleżanka poprosiła mnie żebym pomogła jej zainstalować grę, ale nie było miejsca na dysku (nie działała zmiana miejsca), więc postanowiłam że przeniosę pliki z dysku twardego na dysk D z folderu Program Files, była to większość plików. Niestety popełniłam błąd ponieważ opcje które przeniósłam nie działają. 

Mam problem bo jak już wspomniałam komputer nie jest mój.

Bish
komentarz
komentarz

Jaka to gra? Wcześniej pousuwałaś pliki, aby zwolnić miejsce pod grę?

Kopiowanie plików gry z jednej partycji na drugą może się skończyć niepowodzeniem ale nie musi, to już zależy od gry.

6 minut temu, dziewczynka15 napisał:

nie działała zmiana miejsca

Wyskakuje jakiś błąd, cokolwiek?

Jaki system?

dziewczynka15
komentarz
komentarz

To jest gra z aplikacji origin- the Sims 2

Nie, nie przesuwalam plików.

Windows 7

 

Na folderze są inne ikony i po kliknięciu w nie wyskakuje okienko że ten plik został uszkodzony 

Ja pliki z folderu Program Files wycielam do dysku D

Youki
komentarz
komentarz

Nie pamiętam jak wyglądały ustawienia Origina, ale tam przypadkiem powinna być opcja detekcji gry lub zmiany folderu instalacji to zamień na tą lokalizacje gdzie teraz jest gra. 

Bish
komentarz
komentarz

Przenosząc grę na inną partycję, która jest z aplikacji origin, z automatu nie będzie ona działać, ponieważ origin, który jest wymagany do działania tej gry nie wie gdzie ta gra się znajduje... Tutaj masz klik po kliku pokazane jak zmienić lokalizację gier, ale będziesz musiała je przeinstalować.

KLIKKLIK.thumb.png.94a554bcd35774023cfe90dc6b19e58d.png

dziewczynka15
komentarz
komentarz

Ale nie chodzi o grę, tylko p te pliki z folderu Program Files, bo mimo nie działaja 

Bish
komentarz
komentarz

Chodzi Ci o sam program Origin?

dziewczynka15
komentarz
komentarz

Pliki z Program Files nie działaja 

 

Nie chodzi o grę 

Pattom
komentarz
komentarz

Co to za pliki które nie działają?

Bish
komentarz
komentarz (edytowane)
14 godzin temu, dziewczynka15 napisał:

Pliki z Program Files nie działaja 

 

Przeniosłaś z partycji C na partycję D wszystkie pliki? :D

Edytowane przez Bish
dziewczynka15
komentarz
komentarz

Tak

SirNobody
komentarz
komentarz

Przeniesienie z powrotem w to samo miejsce powinno pomóc (o ile przeniosły się prawidłowo)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.