x-kom hosting

Problem z fpsami po zaaktualizowaniu karty graficznej!

RysioKrul
utworzono
utworzono

Witam! 
Najprawdopodobniej piszę w złym dziale ale jestem 1 raz na tym forum więc nie mam pojęcia gdzie to powinienem napisać.

Mam laptopa , asusa z serii N.

Karta graficzna to GeForce GTX 950M.

Zaaktualizowałem 2 dni temu sterowniki i przy tym Nvidia geforce experience , coś takiego od nvidi. Wszystko spoko i fajnie tylko problem w tym że teraz gdy odłączę ładowarkę dzieją się takie rzeczy:

Wszystko m chodzi w 30 fps , oglądanie filmów na YouTube gdy ma 60p i tak odtwarza w 30 klatkach , w grach jest to samo , w lolu w csgo we wszystkich grach mam maksymalnie 30 fps po odłączeniu ładowarki , po podłączeniu nie ma takiego problemu . Wystąpiło to po aktualizacji sterowników, można jakoś to naprawić?? Proszę o pomoc ale pomoc a nie rady typu zmień na procesor nvidia o dużej wydajności tylko radę typu co może stanowić problem! pozdrawiam

Youki
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, RysioKrul napisał:

odłączę ładowarkę dzieją się takie rzeczy:

Usuń GeForce Experience na czysto, ten program na zasilaniu bateryjnym wmusza mniejszą ilość klatek w celu wydłużenia czasu pracy na baterii.

RysioKrul
komentarz
komentarz

Okej , dzięki wielkie! temat do zamknięcia

RysioKrul
komentarz
komentarz

Niestety problem występuje dalej , myślałem że pomoże ale nic z tego! :(

Youki
komentarz
komentarz

Jak wyglądają temperatury podzespołów podczas obciążenia?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.