x-kom hosting

[3500zl] Laptop do wszustkiego

Wojtiss
utworzono
utworzono (edytowane)

Czesc. Na wstepie powiem, ze budzet moze lekko przekraczac cene podana w tytule. Ogolnie szukam laptopa do wszystkiego tak naprawde. Kupuje go ze wzgledu, ze moze mi sie przydac na studia, ale nie ukrywam, ze od czasu do czasu moze chcialbym w cos zagrac. Mam tylko tytulow jak GTA V i chcialbym zeby laptop udzwignal ta gre, ale zeby tez jakos ona wygladala, a nie pokaz slajdow. Moze za duze mam wymagania, no ale... Kilka laptopow, ktore udalo mi sie wyszukac:  

-Lenovo V310-15IKB 15,6" Intel Core i7-7500U - 8GB RAM - 1TB Dysk - 128GB SSD - R5M430 Grafika - Win10

-Dell Inspiron 3567 15,6" Intel Core i7-7500U - 8GB RAM - 1TB Dysk - R5M430 Grafika - Win10

-Acer Aspire F5-573G-56M5 15,6" Intel Core i5-7200U - 8GB RAM - 1TB Dysk - GTX950M Grafika - Win10

-HP Omen 15-ax212nw 15,6" Intel Core i5-7300HQ - 8GB RAM - 1TB Dysk - GTX1050 Grafika - Win 10

 

Jak widzicie, HP lekko wykracza poza zakres, tyle jeszcze jestem w stanie przezyc. Lenovo ma dodatkowy bajer w postaci dysku dodatkowego SSD na system. Ktory z tych jest wart polecenia? Ewentualnie czekam na wasze propozycje. Reasumujac: laptop do wszystkiego. Filmy, gry, nauka, internet, muzyka. Niech posluzy przez jakis czas, dluzszy. Moze do konca studiow :D

Edytowane przez Wojtiss

Youki
komentarz
komentarz

SSD zawsze można dołożyć, HP ma znacznie wydajniejsz 4 rdzenowy procesor oraz równie znacznie odstający na plus układ graficzny.

 

Pr0gamer
komentarz
komentarz

Mam HP omena, wczoraj kupilem. Generalnie wydajna jednostka, ale na wstępnie na pewno dałbym ssd. I druga sprawa, ciągle nierozwiązana - mój pierwszy HP, lubi się grzać i to czasami mocno, a jak się włączą wentylatory na maksa, to masz wrażenie, że stoisz przy starującym samolocie albo że za oknem huragan. Mam mieszane uczucia. 

Wojtiss
komentarz
komentarz

Czekam tez na wasze propozycje, spoza listy. Jak  beda tansze niz HP Omena to tez bede zadowolony, wiecej w kieszeni zostanie to tym lepiej. 

krystian922
komentarz
komentarz

 HP omen:https://www.morele.net/laptop-hewlett-packard-omen-15-ax213nw-1tq39ea-1235758/

+Procesor Intel Core i5 7300HQ

+8GB RAM rozszerzalne do 16GB

+Grafika Georce GTX1050 4GB RAM GDDR5

+Matryca matowa 

+Full HD

+IPS

+Slot SSD m2

 

Ewentualnie, jeśli nie chcesz przekraczać budżetu to :

https://www.morele.n...00egpb-1309946/

+Procesor: Intel Core i5-7300HQ
+Pamięć RAM 4 GB rozszerzalne do 32GB
+GeForce GTX 1050 2GB
+HDD 1TB
+Matryca matowa
+FullHD
+IPS 

Pr0gamer
komentarz
komentarz

Cofam słowa o hp. Okazało się, że tak się grzal, bo była wada układu chłodzenia. Dostałem pieniądze w salonie z powrotem. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.