x-kom hosting

HP omen - brak sterowników pod win7

Pr0gamer
utworzono
utworzono

Tak jak w temacie. Kupiłem dzisiaj hp omena, wywaliłem win 10 i zainstalowałem win 7. Jak się później okazało, na stronie producenta są tylko sterowniki pod win 10. Co teraz? Te pod 10 pójdą na 7?

Youki
komentarz
komentarz
26 minut temu, Pr0gamer napisał:

Te pod 10 pójdą na 7?

Niezbyt, do tego jak masz procesor Kaby Lake to już z instalacją będą problemy, potem z instalowaniem aktualizacji itd

Pr0gamer
komentarz
komentarz

Czyli 10? To prędzej to sprzedam i kupię coś starego 

anioł2009
komentarz
komentarz

Niestety, dlatego takie rzeczy trzeba przemyśleć przed zakupem ;)

Pr0gamer
komentarz
komentarz

Jak to jest z tym oddaniem?, przyjmą to z powrotem gdybym oddał w poniedziałek? 

Pr0gamer
komentarz
komentarz

Mam pytanie ludziska. Wczoraj jak instalowalem win7, to powywalalem te partycje recovery co byly i zrobilem jedna wielka pod win7. Czy mozna jeszcze to jakos cofnac albo zrobic, zeby bylo tak, jakbym kupil prosto z salonu? te same partycje, recovery, etc.

Youki
komentarz
komentarz

Szanse na odzyskanie i do tego by wszystkie pliki były sprawne są niewielkie, szczególnie, że zapewne przy instalacji zostało wszystko nadpisane.

 

Pr0gamer
komentarz
komentarz

Rozumiem, a powiedz mi jeszcze Youki czy temperatury rzędu po ok. 80C na CPU I GPU przy bardzo mało obciążających grach - żadne gta, etc. to "normalne" wartości czy już przegięte?

Youki
komentarz
komentarz

O jakich grach mowa?

Nawet jak mowa o typowych sieciówkach to i tak to są typowe temperatury dla tego modelu.

 

Pr0gamer
komentarz
komentarz

No wlasnie takie sieciowki, przez steama. Podstawka chlodzaca jest w stanie zbic znacznie temperature? 

 

Youki
komentarz
komentarz

Kilka stopni, na cuda nie ma co liczyć.

 

Pr0gamer
komentarz
komentarz

A wymienienie past na jakies bardziej markowe, rzeczywiscie mogloby obnizyc temperature o kilka stopni?

 

bemol911
komentarz
komentarz

Tak. 

Pr0gamer
komentarz
komentarz

ogarna to w autoryzowanym seriwsie czy raczej podczas gwarancji nie da rady? bo nie chce gwarancji stracic ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.