x-kom hosting

Przeglądarki przestają działać

Wiciu89
utworzono
utworzono

Witam. Nie rozpisując się w pierwszym poście ( Mam nadzieję, że temat się rozwinie i jakoś ktoś będzie w stanie mi pomóc ), chciałbym pokrótce wyjaśnić mój problem.

 

Otóż po formacie dysku C i ponownym zainstalowaniu Windows'a 10, zaczął się problem w postaci zacinania się przeglądarek internetowych podczas słuchania piosenek z Youtube.

Instalowałem kilkukrotnie przeróżne wersje Adobe, kilkukrotnie robiłem formata dysku C no i problem wciąż jest ten sam. Chciałbym zaznaczyć, że przeglądarki, których używam to; Google Chrome, Firefox i Opera. Popularne przeglądarki które po prostu nie działają tak jak powinny ( U mnie ).

 

Czy ktoś ma jakikolwiek pomysł jak to rozwiązać ? Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Podaj wynik testu ze strony speedtest.net

 

Wejdź na cda.pl, odpal dowolny film, spauzuj na dwie minuty by się trochę zbuforował, odpal ponownie i zobacz czy przycina.

Edytowane przez MasterYoghourt

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.